Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir Kaza...

İlgili Postlar

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor!

Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 93. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fikret, afişleri gördükten sonra Almanya’ya gitmekten vazgeçer. Fekeli, Almanya’ya gidip Fikret’in oraya gitmediğini öğrenir. Fikret, Demir’in çiftliğini ateşe verir. Demir, Fekeli’yle Fikret yüzünden tartışır. Fekeli’nin, sert çıkmasıyla Demir, silahını çekip onu vurur. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Züleyha, feci bir kaza geçiriyor.

Perşembe Dizileri 2020

Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor!

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm 1. fragmanında; Fekeli’in acı haberi duyuluyor. Fikret, Demir’den intikam almak için daha çok sebebi olduğu için durmuyor. Züleyha, arabasıyla giderken korkunç bir kaza geçiriyor. Züleyha’nın, kazasına Ümit’mi neden oldu?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm 1. fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 92. BÖLÜM ÖZETİ!

Demir, Fikret’in annesinin kız kardeşine yazdığı mektubu Çukurova sokaklarına astırır. Bunu gören Fikret, Almanya’ya gitmekten vazgeçip Ümit’in evinde kalmaya başlar. Almanya’daki arkadaşının arayıp Fekeli’ye, kendisinin orada olduğunu söyleyen bir telgraf çektirir.

Fikret Ümit’den, Demir’le ikisinin çektiği fotoğrafları Züleyha’ya postalamasını ister. Ama Ümit, postalamez. Sevda, Ümit’in kızı olduğunu öğrendikten sonra kalp krizi geçirir. Hastaneden çıktıktan sonra Ümit’in yanına giden Sevda, kapıdan kovulur. Sevda, onu kendisinden zorla aldıklarını söyler.

Ama Ümit ona inanmıyor. Ümit, Demir’i arayıp onunla buluşur. Fotoğrafları gösterip birinin gizlice kendilerini çektiğini söyler. O fotoğraflardan bir tanesini Müjgan bulup saklar. Züleyha, Adnan’ın doğum günü için büyük bir parti verir. Demir, partide Adnan’a babasının da ismini verdiğini açıklar.

Züleyha, çok mutlu oluyor. Ümit, partiye gelip onları öyle mutlu bir şekilde görünce kötü olur. Fekeli, Almanya’ya gidip Fikret’in oraya gelmediğini onun arkadaşından öğrenir. Hemen Çukurova’ya geri döner. Gaffur, çiftlikten kovulduğu için yevmiye usulu çalışmaya başlar. Yatacak yer bulamayınca gizlice çiftliğe gidip ahırda yatar. Fikret, atları serbest bırakıp ahırı ateşe verir.

Gaffur, alevlerin arasından kurtulup partiye gidip çiftliğin yandığı haberini verir. Bunun üstüne Demir, Fekeli’yi çarşıda görür ve yeğenine sahip olmasını ondan adam olmasını ister. Fekeli Demir’e, önce onun adam olmasını Fikret’in ölmüş annesini afişe edip iffetsizlikle suçladığını söyler.

Demir, Fekeli’den özür dilemesini ister. Fekeli, özür dilemeyeceğini söyleyince Demir, silahını çekip Fekeli’yi üç yerinden vurur.

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir’e Hapis Yolu Görünüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler