Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir Züleyha'dan Boşanmaya Karar...

İlgili Postlar

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir Züleyha’dan Boşanmaya Karar Veriyor!

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle 4 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Behice, köşeye sıkışınca kendisini uçurumdan aşağı bırakır. Sevda, Ümit’le Demir arasındaki ilişkiyi öğrenir. Fekeli, Fikret’i takip ediyor ve onu suç üstü yakalar. Fikret’in maskesi düşer. Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Demir, Züleyha’dan boşanmaya karar veriyor.

Perşembe Dizileri 2020

Demir Züleyha’dan Boşanmaya Karar Veriyor!

Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm 1. fragmanında; Demir ile Ümit, birlikte tatile çıkıyor. Züleyha, artık Demir’in hayatında biri olduğunu anlıyor. Fekeli, Fikret’e düşmansa bile mert dövüşmesi gerektiğini söylüyor. Demir, tatilde Ümit’e, en yakın zamanda Züleyha’dan boşanacağını söylüyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1366007272372113409

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BÖLÜM ÖZETİ!

Behice, Züleyha’nın herkesin önünce kendisinin yüzüne cinayet işlediği dosyaları yüzüne fırlatmasından sonra hemen eve gider. Parası olmadığı için Gaffur’un evine girip onun sakladığı paraları bulup hastaneye gider.

Orada Müjgan’ın arabasının camını kırıp, kaçmak için yola çıkar. Müjgan, halasının arabasını kaçırdığını öğrenince onun suçlu olduğunu anlayıp, kendisini odasına kilitler. Züleyha, Demir’in katil olmasını istemediği için doğruca Fekeli’nin yanına gider. Behice’nin peşine düşerler.

Demir’de, durumu öğrenip yola koyulur. Behice, arabası bozulunca ormanda kaçmaya başlar. Fekeli, onu bulup eline silahını verip kendisini öldürmesini ister. Behice, silahı Fekeli’ye doğrultup herkesin içinde Hünkar’ı öldürdüğünü itiraf edip silahın tetiğine basar.

Silahın, boş olduğunu gördüğü sırada Demir, gelir. Demir’in, kendisini öldüreceğini bildiği için kendisini uçurumdan aşağı bırakır. Müjgan, halasının cenazesini Fikret’le götürüp İstanbul’a defneder. Züleyha, Hünkar’ın katilini bulduğu için halkın gözünde kahraman olur. Demir’de, bir basın açıklaması düzenleyip karısına teşekkür eder.

Sevda, rahatsızlanınca Züleyha, onu hastaneye götürür. Ümit, Sevda’yla kendisi ilgilenir. Züleyha da, Ümit’i akşam yemeğe davet eder. Yemekte Sevda, Demir ile Ümit’in arasında bir şeyler olduğunu anlar. Demir, fabrikadaki sütleri birinin boşalttığını öğrenip evden çıkar.

Züleyha uyuduktan sonra Sevda, Ümit’in yanına gidip hemen Demir’den ayrılmasını ister. Ümit, inkar etse de Sevda, yutmadığını söyler. Daha sonra Demir, Ümit’in yanına gider. Ümit, Sevda’nın geldiğini Demir’e anlatmaz. Fekeli, Fikret’i takip ediyor ve onu Yamanların süt fabrikasına gittiğini görür.

Tam sütleri boşalttığı sırada arkasından belirir. Fikret, suç üstü yakalanır. Fekeli, Yamanlardan ne istediğini, sorup üzerine gider. Fikret, kendisinin Adnan Yaman’ın oğlu olduğunu itiraf etmek zorunda kalır.

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Fikret’in Maskesi Düşüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler