Magazin Haberleri » Diziler » Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Çocukları Kime Götürüyor?
Demir Çocukları Kime Götürüyor
Demir Çocukları Kime Götürüyor

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Çocukları Kime Götürüyor?

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Demir, mahkemede Züleyha’ya en ağır ceza verilmesi için elinden geleni yapıyor. Ertesi gün gazeteler, ‘Bitmeyen Aşk’ manşetleri atıyor. Behiye, son anda Müjgan’ı kurtarıyor. Yılmaz, Züleyha’nın iyiliği için Çukurova’yı terk edip eşi ve çocuğuyla İstanbul’a gidiyor. Hünkar, Züleyha’ya çocuklarını götürüyor. Ancak Demir, onları yakalıyor ve çocuklarını alıp çiftlikten götürüyor. Demir çocukları kime götürüyor?


Perşembe Dizileri 2020

Demir Çocukları Kime Götürüyor?

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Demir, Züleyha’nın mahkemesinde konuşmaya başlıyor. Onu çok sevdiğini, hala da sevdiğini ama onun eskiden nişanlısı olan Yılmaz’la görüşmeye devam ettiğini, Müjgan’ın da buna şahit olduğunu, Züleyha’nın kendisini öldürmek için üç el ateş ettiğini ve şerefini namusunu beş paralık eden kadının en ağır ceza almasını istediğini söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Hünkar, oğluna yapmamasını söylüyor. Yılmaz’da yalan söyleme diye bağırınca ikili bir birlerine mahkemede silah çekiyor. Hakim, Yılmaz ile Demir’i nezarete atıyor. Behice, Kerem Ali’nin biberonlarının olmadığını görünce eve dönüyor. Müjgan’ın mektubunu okuduktan sonra intihar ettiğini anlayıp banyoya koşuyor.

Bileklerini kesen Müjgan’ı yarı baygın hastaneye yetiştiriyor. Müjgan, gözlerini açtığında yine Yılmaz’ı yanında bulamıyor. Gazeteden okuduğu haberle tekrar yıkılıyor. Züleyha, kendisini görmeye gelen Sabahattin’e, Yılmaz’a Adnan’ın oğlu olduğunu söylemesini istiyor. Demir, Yılmaz’ın her görüşte Züleyha’yı görmeye geldiğini öğrenip ona daha da kinleniyor.

Züleyha, Yılmaz’la görüştüğü sürece o hapisten çıkamayacağını anlayıp Yılmaz’a bir mektup bırakıp, bir daha gelmemesini istiyor. Fekeli’de oğluna aynı şeyleri söyleyip Züleyha’nın iyiliği için karısını ve çocuğunu alıp İstanbul’a gitmesini istiyor. Yılmaz’da kabul edip Müjgan’la oğlunu alıp İstanbul’a gitmek üzere yola çıkıyor.

Jülide’nin, rüşvet aldığı iddia edilerek görevinden açığa alınıyor. Demir, annesine şehir dışına çıkacağını söylüyor. Fırsattan istifade Hünkar’da çocukları annesine götürüyor. Demir, onları görünce çocukları alıp çiftliğe getiriyor. Çocukları hazırlatan Demir, annesini dinlemeyip çocuklarını alıp bir kadının yanına götürüyor.


Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! ‘Bitmeyen Aşk’!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Covid-19’a Karşı Geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Son Durum..Çakırbeyli’ler Covid-19’a Karşı Geliyor!!..

Atv televizyonlarının fenomen dizilerinden bi tanesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dünya standartlarında almış olduğu önlemlerle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir