Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Züleyha'yı Kurtaracak Mı?

İlgili Postlar

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Züleyha’yı Kurtaracak Mı?

Bir Zamanlar Çukurova 60. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Züleyha, tutuklanıp hapse atılıyor. Yılmaz ise, onu kurtarmak için avukat tutuyor. Hünkar’da, Züleyha’yı kurtarmak için avukat tutuyor. Demir, haftalar sonra kendisine gelip eve çıkıyor. Ama Züleyha’nın adını bile duymak istemiyor. Züleyha’nın kurtulması Demir’in ifadesine bağlıdır. İfade için mahkemeye katılan Demir, Züleyha’yı kurtaracak mı?

Perşembe Dizileri 2020

Demir Züleyha’yı Kurtaracak Mı?

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fekeli ile Yılmaz, Züleyha’nın peşinden yola çıkıyor. Ancak Çetin’in bıçaklanma haberiyle hastaneye dönüyorlar. Orada Fekeli, Demir’in Züleyha tarafından vurulduğunu öğreniyor. Yılmaz’da, Çiftliğe gittiğinde, jandarmaların Züleyha’yı götürdüklerini görüp arkasından koşuyor. O anları gören Müjgan, yaptığı hatayı değil hala Yılmaz’ın Züleyha’nın peşinden koşmasını kafaya takıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Yılmaz, eve gelip Müjgan’a boşanmak istediğini açıklıyor. Müjgan, Yılmaz’a yalvarsa da o, kabul etmiyor. Behiye, yeğenine artık bu işin dönüşü olmadığını boşanma şartlarını konuşup Yılmaz’dan para, mal mülk almasını tavsiye ediyor. Züleyha, savcı hanıma başından geçenleri anlatıyor.

Julide, onu en hafif cezayla kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Üç yerinden vurulan Demir’in ise durumu ciddiyetini koruyor. Hünkar, oğlu için gözyaşı dökerken onu Fekeli, sakinleştirmeye çalışıyor. Saniye, Naciye ile konuşup Hatip’ten Gaffur’un imzaladığı senedi alıyor. Bir ay sonra Demir, hastaneden çıkıp evine geliyor.

Hünkar, Züleyha’yı hapiste ziyaret edip ona çocuklarını gösteriyor ve onu kurtaracağına söz veriyor. Oğluyla konuşan Hünkar, çocukların itibarının da bu durumda zedeleneceğini söyleyip Züleyha’yı hapisten çıkarmaları gerektiğini söylüyor. Demir, Yılmaz’ın her görüş günü Züleyha’yı ziyarete gittiğini öğreniyor.

Hatta, onları görüyor. Züleyha’nın mahkeme günü geliyor. Tüm şahitler hazır vaziyette mahkemeye geliyor. Demir’in mahkeme gelmesi herkesi şok ediyor. Eğer, Züleyha’dan şikayetine devam ederse en az on yıl hapis yatacağı biliniyor. Herkesin gözü Demir’in vereceği ifadeye çevriliyor. Öte yandan Müjgan, çocuğunu halasından Yılmaz’a gönderip bir veda mektubu bırakıp bileklerini keserek intihar ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm Ön İzleme Yayında! Züleyha Sabır Taşı Masalını Anlatıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler