Magazin Haberleri » Diziler » Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir’den Beklenmeyen İfade!
Demir'den Beklenmeyen İfade
Demir'den Beklenmeyen İfade

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir’den Beklenmeyen İfade!

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölümüyle 26 mart perşembe günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde; Züleyha’yı kurtarmak için hem Yılmaz, hemde Hünkar avukat tutar. Demir, hastaneden çıkar ama Züleyha’nın adını bile andırmaz. Mahkeme günü Züleyha’nın kurtulup kurtulmaması Demir’in ifadesine bağlıdır. Dizinin yeni bölüm fragmanında: Demir’den beklenmeye ifade geliyor ve Züleyha, tekrar hapse atılıyor.


Perşembe Dizileri 2020

Demir’den Beklenmeyen İfade!

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Herkes mahkemeye Demir’in Züleyha’yı kurtarmak için geldiğini zannetti. Ancak Demir, eşini sevdiğini ve şerefine leke sürüp kendisine öldürmeye çalıştığı için onun özgürlüğü hak etmediğini söylüyor. Artık hapisten çıkamayacağını düşünen Züleyha, artık Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrenmesini istiyor. Züleyha, kendisini görmeye gelen Yılmaz’a, onu sevmekten vazgeçmediğini ve dünyaya yeniden gelse yine onu seveceğini söylüyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1241477389491765251

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜM ÖZETİ!

Fekeli ile Yılmaz, Züleyha’nın peşinden yola çıkar. Ancak Çetin’in bıçaklanma haberiyle hastaneye döner. Orada Fekeli, Demir’in Züleyha tarafından vurulduğunu öğrenir. Yılmaz’da, Çiftliğe gittiğinde, jandarmaların Züleyha’yı götürdüklerini görüp arkasından koşar. O anları gören Müjgan, yaptığı hatayı değil hala Yılmaz’ın Züleyha’nın peşinden koşmasını kafaya takar.

Yılmaz, eve gelip Müjgan’a boşanmak istediğini açıklar. Müjgan, Yılmaz’a yalvarsa da o, kabul etmez. Behiye, yeğenine artık bu işin dönüşü olmadığını boşanma şartlarını konuşup Yılmaz’dan para, mal mülk almasını tavsiye eder. Züleyha, savcı hanıma başından geçenleri anlatır.

Julide, onu en hafif cezayla kurtarmak için elinden geleni yapar. Üç yerinden vurulan Demir’in ise durumu ciddiyetini korur. Hünkar, oğlu için gözyaşı dökerken onu Fekeli, sakinleştirmeye çalışır. Saniye, Naciye ile konuşup Hatip’ten Gaffur’un imzaladığı senedi alır. Bir ay sonra Demir, hastaneden çıkıp evine gelir.

Hünkar, Züleyha’yı hapiste ziyaret edip ona çocuklarını gösterir ve onu kurtaracağına söz verir. Oğluyla konuşan Hünkar, çocukların itibarının da bu durumda zedeleneceğini söyleyip Züleyha’yı hapisten çıkarmaları gerektiğini söyler. Demir, Yılmaz’ın her görüş günü Züleyha’yı ziyarete gittiğini öğrenir.

Hatta, onları görür. Züleyha’nın mahkeme günü gelir. Tüm şahitler hazır vaziyette mahkemeye gelir. Demir’in mahkeme gelmesi herkesi şok eder. Eğer, Züleyha’dan şikayetine devam ederse en az on yıl hapis yatacağı bilinir. Herkesin gözü Demir’in vereceği ifadeye çevrilir. Öte yandan Müjgan, çocuğunu halasından Yılmaz’a gönderip bir veda mektubu bırakıp bileklerini keserek intihar eder.


Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Züleyha’yı Kurtaracak Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir