Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hakan Gümüşoğlu Rüzgarı Esecek!

Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hakan Gümüşoğlu Rüzgarı Esecek!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 103. yeni bölümüyle 9 eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha, Demir’i bulmaya çalışıyor. Onun ne ölüsüne ne dirisine ulaşamazken, yeni bir düşmanla mücadele etmek durumunda kalıyor. Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hakan Gümüşoğlu rüzgarı esecek..

Perşembe Dizileri 2020

Hakan Gümüşoğlu Rüzgarı Esecek!

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm 1. fragmanında; Züleyha, çaresizce Demir’i bulmaya çalışıyor. Fikret’de ona yardım ediyor. Betül, Demir’in yokluğunu lehine çeviriyor. Hakan Gümüşoğlu diye biri ortaya çıkıyor ve Züleyha’nın tüm hayatı alt üst oluyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm fragmanı…

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 102. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Ümit Demir’i, tehdit edip konakta kalmak ister. Demir, olanları tek tek Züleyha’ya anlatır. Gitmek isteyen Züleyha, duyduklarından sonra konağı terk etmek istemez. Demir, Ümit’in istediği çocuğunu kaybettiği yazıyı ondan alır.

Onla tartışırken, Şermin ile Betül gelir. Betül, Ümit’in kendi konaklarında kalabileceğini söyler. Ümit, Demir’den aldığı imzalı kağıtla Şermin’in konağına yerleşir. Fikret, Fekeli’nin arabasını çarparak öldürdüğü kişinin cenazesi için İzmir’e gider.

Orada, Hakan Gümüşoğlu isimli kişinin Demir’e düşmanlığı ve ölen kişinin yakını olduğunu öğrenir. Bu ölümün Demir’in yapmış olabileceğini konuştuklarını duyunca hemen Çukurova’ya döner.

Demir’e, durumu anlatır. Hakan Gümüşoğlu ile, Demir’in önceden süre gelen bir düşmanlığı olduğu ortaya çıkar. Demir’in, önce değirmeni kundaklanır. Sonra, nakliye tırı, ardından Leyla kaçırılır.

Sevda’nın, cansız bedenine ulaşılır. Savcı Demir’i, cinayet suçlamasıyla tam tutuklama kararı yazdırırken Leyla’nın kaçırılma olayı çıkar. Leyla, gelen telefonla çiftliğin önünde bulunur.

Demir, kızı bulunduktan sonra Sevda’yı öldürme suçundan göz altına alınır. Demir, bu olaylar olurken şirketin başına Betül’ü geçirir. Ona, tüm yetkilerini kapsayan bir vekalet verir. Şermin, Ümit’in hamile olmadığını anlar.

Fikret, Demir’i hapishaneden kaçırmak için bir plan yapar. Demir, başka birinin kılığıyla görüş günü hapishaneden kaçmayı başarır. Hemen konağa gelip Züleyha ile çocukları alıp, yurt dışına kaçmak isterken konağa ellerinde uzun namlulu tüfekleri olan birileri gelir.

Ortalık savaş alanına döner. Silah sesleri kesildiğinde Züleyha, Demir’i arar. Çiftliğe düzenlenen saldırıdan sonra Demir, ortadan kaybolur. Züleyha, başına gelen bunca şeyden sonra artık isyan eder.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Hangi Sürpriz İsim Transfer Oldu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oklar Deniz'in Üzerine Çevriliyor

Yalancı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oklar Deniz’in Üzerine Çevriliyor!

0
Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı, 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Deniz'in, sosyal medyada Mehmet'i ifşa etmesiyle işler karışıyor. Mehmet, işinden izin...