Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Yamanlar Çiftliğine Büyük...

Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Yamanlar Çiftliğine Büyük Saldırı!

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 102. yeni bölümüyle 24 haziran perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Sevda, Ümit’in kurşunuyla ölür. Demir, Sevda’yı götürüp bir ormana gömer ve Ümit’le gitmesi konusunda anlaşır. Ancak Ümit, sözünde durmaz ve çiftliğe gelip Demir’i tehdit eder. Demir, Ümit’in tutsağı olur. Bir Zamanlar Çukurova 102. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Yamanlar çiftliğine büyük saldırı…

Perşembe Dizileri 2020

Yamanlar Çiftliğine Büyük Saldırı!

Bir Zamanlar Çukurova 102. bölüm sezon finali fragmanında; Demir, Fikret’le sulh yapıyor ve onu kardeşi olarak Çukurova’ya ilan ediyor. Betül, intikam ateşiyle yanıyor. Yamanlar konağına büyük bir saldırı oluyor. Fikret, Demir’in yanında oluyor. Züleyha, olanlardan sonra isyan ediyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 102. bölüm sezon finali fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1405976806654627845

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 101. BÖLÜM ÖZETİ!

Sevda, hem oğlu gibi sevdiği Demir’in ölmesini, hemde kızının katil olmasını istemez ve kendisini Ümit’in kurşunlarının önüne atar. Aldığı kurşunla Sevda, ağır yaralanır. Ölmeden önce Demir’e onu, oğlu gibi sevdiğini söyler. Onun ölümünden sonra Demir, Ümit’den gitmesini ister.

Sevda’nın cesedini ise, bagajına koyup ne yapacağını düşünmek için çiftliğe gider. Züleyha Demir’de, bir gariplik olduğunu anlar. Ancak ona sorduğu sorular havada kalır. Demir, iş bahanesiyle evden çıkıp Sevda’nın cesedini bir ormanlık alana göz yaşlarıyla gömer.

Fekeli, Kerem Ali’yi almak isteyen Müjdat’ın yeni avukatıyla görüşmek için Mersin’e gider. Yolda, önüne çıkan birini ezer ve adam oracıkta hayatını kaybeder. Çetin, Fekeli’den önce gidip adamın ölümüne kendisi neden olmuş gibi jandarmaya teslim olur.

Demir, Fikret’le buluşur. Onunla samimi bir şekilde konuşur ve Ümit’le ilişkilerinin Adana’ya geldiklerinden sonra devam edip etmediğini sorar. Fikret Demir’e, kesinlikle onunla Adana’da ilişki kurmadığını, Almanya’dayken kısa bir ilişkilerinin olduğunu söyler.

Demir, Ümit’in karnındaki bebeğin kendisinden olup olmadığına emin olmak ister. Fekeli, vicdan azabı çeker ve suçunu gidip jandarmaya itiraf eder. Çetin ise, serbest bırakılır. Betül, ne yapıp ne edip Yamanlar Holding’in avukatlığını kapar.

Demir, Züleyha’nın sattığı hisselerin peşine düşer. Ancak, kimin aldığını öğrenemez. Ümit, çat kapı çiftliğe gelir. Demir onu, görünce oradan hemen gitmesini ister. Ancak Ümit, jandarmalara annesini onun öldürdüğünü söyleyeceğini söyleyip onu tehdit eder.

Demir, Züleyha’ya durumu açıklamak zorunda kalır. Züleyha ise, onun olduğu yerde kendisinin olamayacağını söyleyip eşyalarını toplamaya başlar.

 Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Ümit’in Tutsağı Oluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Çağıran ‘dan Şarkı Sürprizi

0
Güzel oyuncu Merve Çağıran, başrolünde yer aldığı Kalp Yarası dizisinde şarkı sürpriziyle izleyicinin gönlünde taht kurdu. Oyuncunun son bölümde seslendirdiği şarkı izleyenlerden tam not...

Müfit Can Saçıntı EkoMagazin Programına Konuk Oldu

seda-sayan

Seda Sayan ‘a Büyük Şok

Birce Akalay Bordum'dan Yardım Çağrısı Yaptı

Birce Akalay Bordum’dan Yardım Çağrısı Yaptı