Ana SayfaÜnlülerBergen Gibi Olmak İstemiyorum Diyen Yeliz Yeşilmen'den Bir Açıklama Daha Geldi!

İlgili Postlar

Bergen Gibi Olmak İstemiyorum Diyen Yeliz Yeşilmen’den Bir Açıklama Daha Geldi!

Güzel oyuncu Yeliz Yeşilmen geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ağlayarak bir video paylaşmış ve “Sonum Bergen gibi olmasını istemiyorum” şeklindeki izleyen herkesi sarsan ifadeleriyle magazin gündemine oturmuştu. 2.sayfa magazin programına konuşan güzel oyuncu işte o sözlerine açıklık getirdi. Yeliz Yeşilmen’den Bir Açıklama Daha Geldi!

Yeliz Yeşilmen: “Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum”

Bergen Gibi Olmak İstemiyorum Diyen Yeliz Yeşilmen’den Bir Açıklama Daha Geldi!

“Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ diyern Yeliz Yeşilmenden Açıklama geldi! İşte samimi itiraflar..

Yeliz Yeşilmen: “Çığlığım Kocama Duyurma Çabamdı”

“Çok yeni olan şeyler değil. Bizim 16-17 yıl oldu birlikteliğimiz. Zaman zaman her ailede olduğu gibi geçimsizlikler oluyor. Ben bir insanım. Bir kalbim var. Aslında aşırı duygusal bir insanım. O da yaşanılan bir şeyin ardından bir patlama. Aslında o bir kadının çığlığı. Çığlığını kocasına duyurma çabası………

Yeliz Yeşilmen Kimdir?

……..Hala aynı evde yaşıyoruz. Bu konuyla ilgili çok detay söyleyemem ama neticede bir kadının dolup patlamasında ağzından her şey çıkabilir. Aynı evde yaşıyoruz. Bir takım sorunlarımız oldu. Belki bu çığlığımla kendimi başta kocama duyurmuşumdur.”

“Benim Ağlamam Neden Bu Kadara Ayıp”

“Bugün erkeklere sorduğunuz zaman ‘her evde şiddet var’ derler, kadınlar da bunu sineye çeker. Siz sorun ‘e ne olacak ki, bir telefon fırlattım’ diyecekler. Fiziksel şiddet var, psikolojik şiddet var… Var da var! Benim parkinson annesi babam, yaşlı bir annem var. Benim arkamdaki tek gücüm medyam. Benim üzülmem, ağlamam neden bu kadara ayıp.”

“Eşimi Bergen’in Katiliyle Bir Tutmadım!”

“Kocamı zan altında bırakmam istemiyorum. İstesem daha farklı şeyler söylerdim. Aramda yaşadığım sorunlar var ama Bergen’e bunu yaşatan adamın karaktersizliği ile kocamı bir tutamam. Sinirle ağzımdan başka şeyler çıkmış olabilir ama durup dururken mi çıktı, hayır bir yaşanmışlıkla çıktı…..

……Abartmış olabilirim, kimseyi zan altında bırakmak istemem. Yaşanmış ve çözülemeyen sorunlarım var. Belki de, defalarca o kol kırıldı, yen içinde kaldı. Kim nereden bilebilir ki? Yargıya intikal etmiş bir sürü şey var.”

“Detay Vermem”

“Ali Bey ile hala evliyim. Çocuklarım var. ‘Şiddet gördüm mü?’ Bunları söylemem bana hiç yakışmaz, detay vermem bana yakışmaz. Ben elimde bir şey olmadan bir şey söylemem. ‘Her evlilikte şiddet oluyormuş’ öyle söylüyorlar…”

“Umarım Sorunlarımı Çözmeyi Başarırım.”

“16 yıllık bir ilişki… Giden bir dakikanın bile bir hatrı var. Benim hayatımda 3. kişiden dolayı bir sorun yok. Kişisel çatışmam var, çözmeye çalıştığım sorunlarım var. Umarım çözmeyi başarırım.”

“Videoyu paylaştıktan sonra bana çok kızdı. ‘Beni rezil ettin, beni bitirdin, neden böyle yaptın’ dedi. Ben aşk evliliği yaptım. Aşkımın peşine gittim. Şuanda da çocuklarımın peşine gidiyorum. Bazı insanların kendine çeki düzen vermesi lazım. Kadınları bu kadar incitmemeliler.”

“Abartmış ve ‘Bergen gibi olmak istemiyorum’ demiş olabilirim ama eşimi o adamla bir tutmadım. Benim filmimin kötü sonla bitmesini istemiyorum. Bazı insanların kendine çeki düzen vermesini, ağzını tutmasını istedim.”

“Değil Eşim Kimseye Muhtaç Değilim.”

“Evlendiğim günden beri çalışıp, paramı kazanıyorum. Biraz çekildim ama bırakmadım. Paramı, ekmeğimi taştan çıkardım. Ali değil, kimseye muhtaç değilim.”

“Kocamı Rezil Etmek İsteseydim Başka Şeyler Yapardım”

“Aynı evde aynı çatı altındayız. Çocuklarım için tırnaklarımla kazırım her yeri. Bergen konusuna inanılmaz takmış, bu konuda çok öfkeli. Onun bir de siyasi çevresi var ya rezil olduğunu düşünüyor. Eğer rezil etmek isteseydim daha kötü şeyler yapabilirdim, yapmadım!”

Serdar Ortaç’dan Yeliz Yeşilmen’e Jet Cevap Geldi!

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler