Ana SayfaDedikoduYeliz Yeşilmen: "Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum"

İlgili Postlar

Yeliz Yeşilmen: “Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum”

Türk model ve dizi oyuncusu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya sayfasından dolu dolu ağladığı anları paylaşarak takipçilerini şoka uğrattı. Sosyal medya hesabını en aktif kullanan ünlü oyuncu hayranlarına içini döktüğü anlar ve Detaylar Haberimizde..

Serdar Ortaç’dan Yeliz Yeşilmen’e Jet Cevap Geldi!

Yeliz Yeşilmen: “Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum”

Son zamanlarda ise Instagram paylaşımları ile gündemde olan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, iyi niyetinin çok fazla kullanıldığını, sonunun öldürülen arabesk şarkıcısı Bergen gibi olmasını hiç istemediğini ağlayarak anlattı. Ünlü oyuncu, hayranlarından ard arda paylaştığı videolarını ailesinden gizleyerek paylaştığını ve bu konuyu duymamalarınıda taleb etti. Yeliz Yeşilmen: “Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum” Dedi.

Yeliz Yeşilmen Kimdir?

Yeliz Yeşilmen: “Her Şeye Rağmen Sabredip Susan Kadınlardanım”

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, şunları aylağarak aktardı;

“Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır.”

“Şu An Bir Şey Açıklamayacağım, Ok Yaydan Çıkmıştı, Durduruldu”

“Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.”

“Sonumun Bergen Gibi Olmasını Da İstemiyorum.”

“Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.”

Kocası Tarafından Şiddetemi Maruz Kalıyor!

Türk model ve aynı zamanda dizi oyuncusu olan Yeliz Yeşilmen, ilk defa ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘in hazırlayıp sunduğu Çarkıfelek yarışma programında üne kavuştu. Sonrasında rol aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle ise ünlenmişti. Ve hala mankenlik ve foto modellik yaptığı bilinmektedir.

2010 senesinde iş adamı Ali Uğur Akbaş ile dünya evine giren ve iki evladı olan oyuncu Yeliz Yeşilmen’in ağladığı yayını videoyu izleyenlerin “Eşinden şiddet mi görüyor” diye kendilerine sordu. Ünlü oyuncu seneler önce de eşi tarafından aldatıldığı yönündeki dedikodularla magazine yansımıştı.

Acaba güzel oyuncu eşi Ali Uğur Akbaş’dan şiddete maruz kaldığını hayranlarına duyurmaya çalışıyor olabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler