Magazin Haberleri » Diziler » Benim Tatlı Yalanım 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nejat Düğün Hazırlığına Başlıyor!
Nejat Düğün Hazırlığına Başlıyor
Nejat Düğün Hazırlığına Başlıyor

Benim Tatlı Yalanım 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nejat Düğün Hazırlığına Başlıyor!

Benim Tatlı Yalanım merakla beklenen 22. yeni bölümüyle 16 Kasım Cumartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Samet, annesinin Berrin hanım olduğunu öğreniyor. Şevket, çocuklarını toplayıp onlara yıllar önce annelerinin bir yangında kaybetmediklerini, onlara yalan söylediklerini ve annelerinin karşılarında durduğunu söylüyor. Nejat ise Aylin’in Suna’ya ettiği adi tekliften habersiz düğün hazırlığına başlıyor.


Cumartesi Dizileri 2019

Nejat Düğün Hazırlığına Başlıyor!

Benim Tatlı Yalanım 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Suna, Aylin’in teklifini Nejat’a söylemeye çalışıyor ama yapamıyor. Nejat, Şevket’in yanına gidip ona iki gün sonra Suna’yla evleneceğini ve nikah günü aldığını söylüyor. Şevket, kızının kendisine bir şey anlatmamasından alınıyor ve Suna’yla konuşuyor. Düğün hazırlıkları başlıyor ama Suna, Aylin’in teklifini ona söyleyemiyor. Suna, nikah masasında ‘evet’ diyebilecek mi?

Benim Tatlı Yalanım 22. bölüm 2. fragmanı….

BENİM TATLI YALANIM 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Nejat, mahkemeden sonra telaşla eve gelip Kayra’ya tatile gideceklerini söyler. Suna’nın ve kendi telefonu kapatıp yola çıkar ancak tam ülke sınırdan çıkmak üzereyken Suna,ters bir şeyler olduğunu anlar. Nejat, Kayra’nın velayetini kaybettiğini söyler. Gözyaşlarını tutamayan Nejat’ı sakinleştirmeye çalışan Suna, kızını kaçırmış duruma düşeceğini ve onu tamamen kaybedebileceğini söyler.

Nejat’ın Kayra’nın velayetini kaybettiğini öğrenen Serkan, Burcu, Saniye, Samet ve Hayri evde bir araya gelerek onlara ulaşmaya çalışırlar. Kayra, kendisini karşılayan herkesi karşısında görünce  kendisine süpriz hazırladıklarını zanneder. Nejat, Kayra’ya her şeyi anlatır. Kayra, önce karşı çıksa da babasının üzülmemesi için kabul eder. Ertesi gün Aylin polislerle birlikte kapıya gelip Kayra’yı götürür.

Pervin, Hande’nin tehditlerine dayanamayıp işinden istifa eder. Nejat, şirketin durumunu düzeltmek için yeni bir ortak arar. Bir şirketle anlaşırlar ancak yeni CEO’nun Hande olduğunu öğrenen Nejat’la Serkan şok olurlar. Aylin, Kayra’yı babasını görmesi için eve götürür. Bunu duyan Nejat, tüm işini bırakıp eve döner. Aylin, Suna’ya Kayra’nın babasından ayrı yaşamasının yanlış olduğunu anladığını söyler. Suna, duyduklarına inanamaz çok mutlu olur. Ancak Aylin, Kayra’nın babasıyla yaşamasını onun evden gitmesiyle mümkün olacağını söyler.


Benim Tatlı Yalanım 22. Bölüm Fragmanı Yayında! Şevket’in İtirafına Çocukları Ne Tepki Verecek?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Haftanın 3. Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor 21. Hafta 3. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Haftanın 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Tv 8 ekranının en çok izlenen yarışma programı Survivor’ın son bölümünde nefesleri kesen bir dokunulmazlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir