Magazin Haberleri » Diziler » Benim Tatlı Yalanım 17. Bölüm Fragmanı Yayında! Kayra Suna’yı Affedecek Mi?
Kayra Suna'yı Affedecek Mi
Kayra Suna'yı Affedecek Mi

Benim Tatlı Yalanım 17. Bölüm Fragmanı Yayında! Kayra Suna’yı Affedecek Mi?

Benim Tatlı Yalanım dizisi 17. yeni bölümüyle 12 ekim cumartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Kayra, Suna’nın gerçek annesi olmadığını öğreniyor. Babasını da affetmeyen Kayra, Suna’yı bir daha görmek istemediğini söyler. Yaşadığı şeyleri henüz sindiremeyen Kayra, sakinleştikten sonra babasını daha iyi anlayabilecek mi? Kayra annesi zannettiği Suna’yı affedecek mi?


Cumartesi Dizileri 2019

Kayra Suna’yı Affedecek Mi?

Benim Tatlı Yalanım 17. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Kayra, Suna’ya annesi mi değil mi söylemesini istiyor. Suna’da annesi olmadığını ama onu kızı kadar çok sevdiğini söyler. Nejat ise her şeyi ona anlatmak için doğru zaman beklerken onun öğrendiğini söyler. Kayra, Suna’yı evden kovar. Şevket, Kayra’yla konuşup Suna’nın neden kendisine böyle bir yalan söylediğini anlatmak için eve götürür.

İşte Benim Tatlı Yalanım 17. bölüm fragmanı…

BENİM TATLI YALANIM 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Nejat, Suna’ya aşkını itiraf eder ve en yakın zamanda Aylin’den boşanıp doktor eşliğinde Kayra’ya gerçekleri anlatmayı planlarlar. Suna, fenalaşıp hastaneye yatan Aylin’i ziyarete gider. Kayra, babasının Suna isminde birine aşık olduğunu duyduğu için kendi çapında araştırmaya yapmaya başlar. Suna’nın kimliğini alıp arkadaşına gösterir. Oda orada Suna Doğan yazdığını söyleyince arkadaşıyla konuşmak istemez.

Kayra’yı çağıran arkadaşı, Suna Doğan’ın sosyal medya hesabını gösterip onun annesi olmadığını, Afrika’ya hiç gitmediğini gösterince Kayra kendini tuvalete kilitler. Nejat’la Suna gelip onu oradan çıkarmaya uğraşır. Suna’nın sesini duyan Kayra içeriden çıkar ve kendisini bırakıp gitmemesini söyler. Aylin, kızını görmek için eve geldiğinde fenalaşma numarası yapıp evde kalmayı başarır. Suna, onun haline üzülüp gece de evde kalmasına izin verir.

Şevket, çocuklarına Pervin’in yaşadığını söylemek için bir araya çağırdığında Nejat, Kayra ve Aylin evde yalnız kalır. Aylin, gece Kayra’nın yanına gidip ona sarılıp ağlar. Sabah kahvaltıda Suna’nın da evde olduğu sırada Aylin kızını uyandırmak istediğini söyler. Kayra’nın Suna diye sayıklayarak uyandığını görür. Kayra, Aylin’i kovup tekrar kimlikteki Suna yazısını okuyup ağlamaya başlayarak kendisini sokağa atar. Aylin, Kayra’ya yetişip ona tutmayı başarır.


Benim Tatlı Yalanım 17. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı! Kayra Suna’nın Annesi Olmadığını Öğreniyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Hercai'nin Meike'sinden İtiraf: Hayatım Boyunca Erkekler Tarafından..

Hercai’nin Meike’sinden İtiraf: Hayatım Boyunca Erkekler Tarafından..

Reyting rekortmeni Hercai dizisinde Melike karakteriyle herkesin dikkatlerini üzerine çeken Aslı Samat hakkında birçok soruları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir