Ana SayfaDizilerBay Yanlış 13. Bölüm 2. fragmanı Yayında! Levent'in Bekarlığa Veda Partisi Olaylı...

İlgili Postlar

Bay Yanlış 13. Bölüm 2. fragmanı Yayında! Levent’in Bekarlığa Veda Partisi Olaylı Bitiyor!

Fox Tv’nin yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda devam etmesi garanti olan Bay Yanlış, büyük bir izleyici kitlesi tarafından izleniyor. Dizi 13. yeni bölümüyle 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ezgi ile Özgür, nezarete düşer. Ama orada da birbirlerinden ayrılmazlar. Özgür’ün annesi, durumu öğrenince oğlunun sağlığından endişe eder. Özgür, artık herkesin tanıdığı kazanova değildir. Artık Ezgi’ye aşık olduğunu ve onun da kendisine karşı duygularından emin olan Özgür, evlenme teklif etmeye hazırlanır. Bay Yanlış 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Levent’in bekarlığa veda partisi olaylı bitiyor.

Cuma Dizileri 2020

Levent’in Bekarlığa Veda Partisi Olaylı Bitiyor!

Bay Yanlış dizisinin 13. bölüm 2. fragmanında; Levent ile Cansu, evlenmeye karar veriyor. Kızlar ayrı, erkekler ayrı bekarlığa veda partisi kutluyor. Kızlar erkeklerin partisini merak edip onların yanına gidiyor. Onların sıkıntıdan patlayacakları bir geçireceğini düşünürken onların kızlarla dans edip eğlendiğini görüp büyük şok yaşıyorlar. Böylelikle parti fiyaskoyla sonuçlanıyor. Asıl soru, bu dansçı kızları partiye kim getirdi?

İşte Bay Yanlış 13. bölüm 2. fragmanı…

BAY YANLIŞ 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Özgür, Ezgi’nin çalıştığı yerin patronunun Tolga olduğunu öğrendikten sonra onun, orada çalışmasını istemez. Ezgi, zaten durumu öğrendikten sonra hemen işten ayrılır. Tolga, babasına verdiği sözü yerine getirmek için Özgür’ün elinde ne var ne yok almak ister. Başta La Gabbia olur.

Gizem, Tolga’ya destek olup ona bu yolda yardım eder. Ezgi, imzaladığı sözleşmenin farkında bile değildir. Tolga, Ezgi üzerinden Özgür’ü tehdit edip elinde ne var ne yok almaktan başka isteği yoktur. Söz konusu Ezgi olunca, Tolga’nın istekleri karşısında Özgür için karar vermek daha da zorlaşır. Bu arada Özgür bir yandan yeni mekanla ilgilenir ve oranın açılışını yapmakla meşgul olur.

Tüm zorluklara rağmen, Özgür ile Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşk olur. Fakat Tolga ile birlikte hareket ettiği Serdar’ın onları rahat bırakmaya pek niyetleri yok gibi görünür.

Bay Yanlış 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Özgür Ezgi’ye Evlenme Mi Teklif Ediyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler