Perşembe, Ağustos 5, 2021
Ana Sayfa Diziler Baş Belası 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahin'in İşi Tehlikeye Giriyor!

Baş Belası 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahin’in İşi Tehlikeye Giriyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Baş Belası, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Yeni bir cinayet işleniyor. Ölen kadının tek ayakkabısının olmaması Şahin’i kız kardeşinin katilinin masum olabileceğini düşündürmeye başlıyor. İpek, tek başına cinayeti araştırmaya kalkınca başı belaya giriyor. Şahin, Umut’tan Yener’in kendisini takip ettirdiğini öğrenince işler karışıyor. Baş Belası 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Şahin’in işi tehlikeye giriyor.

Pazar Dizileri 2020

Şahin’in İşi Tehlikeye Giriyor!

Baş Belası 5. bölüm 1. fragmanında; Şahin, Yener müdürle kavgaya tutuşuyor. Onun bu davranışı işini tehlikeye sokuyor. Şantaj çetesi kayıp anahtarın peşine düşüyor. İpek’in evine biri girip anahtarı arıyor. Şahin ile İpek, yeni bir cinayeti çözmek için kolları sıvıyor.

İşte Baş Belası 5. bölüm 1. fragmanı…

BAŞ BELASI 4. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

İpek, emniyetten kovulacağını düşünüp Şahin’le konuşmak istiyor. Onun kendisiyle konuşmamasıyla eşyalarını toplamaya koyulmak istiyor. Şahin, bir cinayet haberi alıp olay yerine gidiyor.

İpek, oraya gidip Şahin’e tutanağı değiştirdiğini öğrendiğini söylüyor. Karı koca elleri kolları bağlanmış bir şekilde öldürülüyor. Kadının tek ayakkabısının olmaması Şahin’i kız kardeşinin ölümünü sorgulamasına neden oluyor.

Onun katilinin yanına gidiyor. Adam, kendisinin suçsuz olduğunu yineliyor. İpek, Şahin’nin suçsuz bir adamı içeri atmış olabileceğini benzer cinayetin bir çete işi olduğunu düşünmeye başlıyor.

Hapiste yatan adamın birlikte olduğu kadının evini bulan İpek onunla konuşmaya gidiyor. Kadının oğlu, ölen kişilerin kavgalı olduğu mimarın yanında çalışan kişi çıkıyor. İpek, onu görür görmez tuvalete gitme bahanesiyle odaları karıştırıyor ve ölen kadının ayakkabısının tekini buluyor.

Ama yakalanıp başından yaralanıp etkisiz hale getiriliyor. Şahin, İpek’in o eve gitmiş olabileceğini düşünüyor. Kadınla konuşmaya giden Şahin içeri alınmıyor. Bahçedeki ayak izlerinden İpek’in içeride olabileceğini anlıyor.

Cinayeti işleyen çocuk yakalanıyor. Şahin İpek’i baygın halde bulup oradan çıkartıyor. Cinayeti işleyen çocuk, hapishanedeki babasıyla hapisten kurtulmak böyle bir plan yaptığını itiraf ediyor.

Umut, İpek’le konuştuktan sonra Şahin’e Yener müdürün kendisinden onu takip etmesini istediğini söylüyor. Şahin, sinirle Yener müdürün yakasına yapışıp onu yumruklamaya başlıyoyr.

 Baş Belası 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İpek Şahin’i İyileştirmeyi Kafasına Koyuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

0
Afet bölgesinde olan ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle harekete geçti. Haluk Levent yangınlar için helikopter kiraladı....
Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Şeyma Subaşı Deniz Akkaya'yı Çıldırttı

Şeyma Subaşı Deniz Akkaya’yı Çıldırttı

Canan Ergüder'in Son Hali

Canan Ergüder’in Son Hali