Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran'ı Şaşırtıyor!

Ada Masalı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’ı Şaşırtıyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 5. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Poyraz, son anda Haziran’ın kalmasını ister. Zeynep, küs olduğu kız kardeşinin evine gelir. Kendisini kandırdıkları için Haziran ile Görkem’e tavır alır. İdil, Haziran’ın adadan gitmediğini öğrenir. Haziran Poyraz’a, kendisinin kalmasını neden istediğini sorar. Ada Masalı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Poyraz, Haziran’ı şaşırtıyor.

Salı Dizileri 2020

Poyraz Haziran’ı Şaşırtıyor!

Ada Masalı 5. bölüm 2. fragmanında; Poyraz, Haziran’a adayı gezdiriyor. Haziran, gördüğü güzelliklerden çok etkileniyor. Poyraz, orada Haziran’ın fotoğraflarını çekiyor. Haziran, Poyraz’ın böyle yetenekleri olduğunu görünce çok şaşırıyor. Daha sonra Poyraz’ın gitar çaldığını da görünce ondan daha da çok etkileniyor.

İşte Ada Masalı 5. bölüm 2. fragmanı…

ADA MASALI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

İdil, Haziran ile Poyraz’ı samimi bir şekilde görünce sinirlenir. Haziran’ı arayan Birici, İdil’e onu sorar. O ise, sinirle Biricik’e cevap dahi vermez. Poyraz, İdil’e neler olduğunu sorar. Oda, Hakan ile Haziran’ın daha önceden tanıştığını bildiğini söyler.

Poyraz, neden böyle bir kanıya vardığını soruncada, ikisinin de aynı düğünde düşen avizeden bahsettiklerini duyduklarını söyler. Hakan, hemen Haziran’la daha önce hiç tanışmadığını söyler. Haziran ise, cevap bile vermeden orayı terk eder.

Onun adadan gitmek istediğini ama annesinin borçları yüzünden kaldığını düşünen Biricik, arkadaşını arayıp Haziran’a bir iş ayarlamasını ister. Poyraz, Haziran’ın telefona bağımlı olduğunu görür ve onu uyarır. Oda, Poyraz’la iddiaya girer.

Eğer, dijital iletişime girmeden bir gün geçirirse kaybeden sakladığı bir sırrını söyleyecektir. Poyraz, hemen kabul edip Haziran’ı ıssız bir koya götürür. Haziran, hem denizden hem de yalnız kalmaktan korktuğu için zor anlar yaşar. İdil, Haziran ile Poyraz’ın birlikte sabaha kadar koyda beraber olacağını öğrenir.

Babasına Haziran’ı adadan göndermesi için oteli kapatmasını dahi teklif eder. Haziran’a, iş teklifi gelir. Poyraz, Haziran’a hiç bir tepki vermez. Haziran, ondan en azından kendisine ihtiyacı olduğunu kal demesini bekler.

Öyle olmayınca sinirden iş teklifini kabul eder. İdil, bu durumu öğrenir. Haziran’ın gideceği gün adanın ortasında lokma döktürmeye başlar. Ama, Poyraz’ın arkadaşları onu anlayıp Haziran’ın vapura geç kalması için ellerinden geleni yapar.

Haziran’da, aslında vapura geç kalmak ister. İdil, Haziran’ın vapura geç kalacağını öğrenip kendi elleriyle onu vapur iskelesine bırakır. Bunu öğrenen Poyraz, koşarak limana yetişir. Haziran’ı arayıp ona ‘gitme’ der.

Ada Masalı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’a Duygularını İtiraf Edebilecek…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Lider Şahin Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

Lider Şahin Aylar Sonra Yeni Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi…

0
Haklarında aşk iddiaları çıkıp bir türlü görüntülenemeyen Lider Şahin İle Ecem Çırpan, sürpriz bir şekilde geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektife yansıdı. Sevgililer ilk defa el...
Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu