Ana SayfaDedikoduBarış Murat Yağcı'dan Nisa'ya Sert Sözler

İlgili Postlar

Barış Murat Yağcı’dan Nisa’ya Sert Sözler

Ünlüler ve Gönüllüler’in açlık ve adadaki zor şartlar altında şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği Survivor All Star’da sular durulmuyor. Nefes kesen yarışların ardından ödülü kazanan Ünlüler yakımı olurken, toplanan ada konseyine Acun Ilıcalı’nın açıklamaları ile Barış Murat Yağcı’dan Nisa’ya sert sözler gündeme damgasını vurdu. İşte detaylar;

Eleme Konseyi

Takımlar yarıştan sonra ada konseyinde bir araya geldi. Ünlüler takımından Mert, Birsen ve Murat; Gönülüler takımından ise Evrim’in eleme adayı olduğu konseyde Survivor’a kimin veda edeceği merak konusuydu.

Acun Ilıcalı yaptığı sürpriz açıklama ile yarışmacıları şaşırttı.

Ilıcalı, bu hafta elemenin olmayacağını; mevcut 4 adayın belirlenecek olan yeni adaylar ile 8 kişilik eleme potasına çıkacağını söyledi.

Acun Ilıcalı, bu kararı alma nedenlerinin Aycan olduğunu açıkladı. Ilıcalı, zor ada şartlarına dayanamayan Aycan’ın kendi isteği ile Survivor’a veda ettiğini duyurdu.

Sürgün Adası’nın Kuralları Değişti

Takım kararı ile sürgün adasına gönderilen Mert ‘yarışamadığım için performans sıralamasına giremiyorum’ çıkışının ardından Acun Ilıcalı, ada kuralının değiştirildiğini açıkladı.

Ilıcalı “1. ve 2. dokunulmazlığı kaybeden takımlardan iki yarışmacı sürgün adasına gidecek; 3. dokunulmazlığın oynandığı gün onlar gelecek ve yeni 2 aday sürgün adasına gidecek” dedi.

Ünlü sunucu Mert’e de “Bakalım performans birincisi olamama nedenin sürgün adası mı yoksa karşında duran güçlü rakipler mi? bunu beraber göreceğiz” sözleriyle yüklendi.

“Nisa Arkadan Konuşuyor”

Sürgün adasında Barış ile birlikte kalan Evrim, takım arkadaşı Nisa’nın sözlerinden bahsetti.

Nisa’ya ‘modunu düşürme, sen yoluna bakacaksın’ dediğini söyleyen Evrim, aralarında geçen konuşmayı anlattı:

Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı’yı Rezil Etti

“Nisa bana ‘biliyorum iğrenç bir insan. Benim için çok büyük hataydı. Bilmediğiniz şeyler var’ dedi.”

Barış Murat Yağcı’dan Nisa’ya Sert Sözler

Duyduğu sözlere sinirlenen Barış, ada konseyinde 7 ay ilişki yaşayıp ayrıldığı Nisa’ya hesap sordu.

Barış “Ben hayatım boyunca ailemden saygılı olmayı ve özel olan şeyin özelde kalmasını öğrendim. Şimdi geldiğimiz noktada, burada 2022 All Star’da bu kadar yarışmacı varken, bu kadar hedefi hayali olan insan varken, niye Nisa gidip benimle alakalı ve hangi yüzle ‘iğrenç insan’ kelimesini kullanabiliyor? Ben kendisine bunu sormak istiyorum. Ne var da, niye bu durumda Barış çıkıyor ortaya? Burada bu kadar yarışmacı varken, bu kadar parkur mücadelesi varken niye Barış’a ‘iğrenç insan’ diye bir ifade kullanılıyor? Ben bunu çok merak ediyorum.” dedi. İkili arasındaki gerilim ilerleyen günlerde artacak gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler