Ana SayfaDizilerBabil 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan İlay'ın Yardımını Kabul Etmek Zorunda...

İlgili Postlar

Babil 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan İlay’ın Yardımını Kabul Etmek Zorunda Mı Kalacak?

Star Tv’nin yeni iddialı dizisi Babil 3. yeni bölümüyle 31 ocak cuma günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Babil madenciliğin hisselerini sadece İlay almak ister. İrfan’la yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelen İlay, ona bir çanta dolusu para verir ve ondan kabul etmesini ister. Ancak İrfan, İlay’a çok ağır konuşur. Ona Süleyman’ın metresi olduğunu ve onun parasını kendisinin kabul etmeyeceğini söyler. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Egemen İrfan’ı İlay’ın yardımını kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışıyor. İrfan İlay’ın yardımını kabul etmek zorunda mı kalacak?

Cuma Dizileri 2020

İrfan İlay’ın Yardımını Kabul Etmek Zorunda Mı Kalacak?

Babil dizisinin 3. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Süleyman, İlay’ın da orada olduğunu görünce deliye dönüyor. Öte yandan Egemen İrfan’a, parayı bulmak için her şeyi yapacağını söylediğini bir kez daha hatırlatıyor. İrfan, Süleyman ve İlay ile aynı masaya oturuyor. Süleyman’ın oğlu Ayşe’ye kafayı takıyor. Onun kendisini takip ettiğini anlayan Ayşe, onu bir hamleyle yere yığıyor. Eda ise İrfan’ın ceketinde kadın saçı bulup ondan şüphelenmeye başlıyor.

İşte Babil 3. bölüm 1. fragmanı….

BABİL 2. SON BÖLÜM ÖZETİ!

Süleyman, İrfan ile Egemen’in üzerine çimento döküp ateş etmeye başlar. O sırada polisler gelir ve ikili oradan kaçmayı başarır. Egemen Süleyman’ı polislere ihbar edenin İlay olduğunu öğrenir. İlay, Süleyman’ın oğlunun güvenliği öldürdüğünü gözleriyle gördüğünü Egemen’e anlatır. O da durumu İrfan’a anlatır.

İrfan, tek kurtuluşları olan güvenlik kayıtlarını almak için işçi kılığında şirkete girer. O sırada Süleyman’ın eşi oğluna daire bakmak için şirkete gelir. Beğendiği daireyi Süleyman’ın metresine verdiğini öğrenir. İkili arasında çıkan kavgayı fırsat bilen İrfan, güvenlik kameralarının olduğu odayı girer ve güvenliği etkisiz hale getirip görüntüleri alır.

Süleyman İrfan’ın evine adamlarını gönderir. Bunu öğrenen İrfan, Süleyman’ın karşısına çıkıp oğlunun işlediği cinayetin görüntülerini ona verip ondan ailesini rahat bırakmasını ister. Süleyman İrfan’a 20 milyonu getirmesi için süre verir. İrfan Egemen’le buluşup tek çarelerinin saadet zinciri kurmak olduğunu söyler ve ona aklındaki planı anlatır.

Babil madencilik hisselerini satmak için çok para kazanmak isteyen insanları Egemen bir araya getirmeyi başarır. Oraya Süleyman’da davet edilir. İrfan, tanıtımını yapar ve salondan hisse almak isteyen kimse çıkmaz. Son anda İlay, hisse almak istediğini açıklar.

Babil 3. Bölüm Ön İzleme Yayında! İrfan İlay’ın Yardım İsteğini Geri Çeviriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler