Ana SayfaDizilerBabil 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İrfan'ın Oyunu Süleyman'la Egemen'i Bitiriyor!

İlgili Postlar

Babil 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İrfan’ın Oyunu Süleyman’la Egemen’i Bitiriyor!

Star Tv’in büyük bir heyecanla izlenen dizisi Babil, 18. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Egemen’in Deniz’e babası olduğunu söylemesinden sonra İrfan, nezarete düşüyor. Özkan, Süleyman’ın İrfan’ın paralarını çaldığını öğreniyor ve onunla çalışmayı bırakıyor. Onun tüm bağlantılarını İrfan’a veriyor. Özkan, Süleyman’a ceza kesiyor. Süleyman, İrfan’ın elini öpmeyi kabul etmeyince Hakan’ın eli kesiliyor. Süleyman’la Egemen, İrfan’ın tuzağı olduğunu bilmeden tüm paralarını ortaya koyup yeni bir sevkıyata yatırıyor. İrfan’ın oyunu, Süleyman’la Egemen’i bitiriyor.

Cuma Dizileri 2020

İrfan’ın Oyunu Süleyman’la Egemen’i Bitiriyor!

Babil 19. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Deniz, babasının Egemen olduğunu öğreniyor. Ama durumu anlamakta zorlanıyor. İrfan, Egemen’in oğluna bunu söylemesinden sonra onunla kavgaya tutuşuyor. Nezarete alınan İrfan, yine Nihal’den yardım istiyor. Süleyman, kasanın şifresini İlay’ın İrfan’a vermesinden şüphelenip onun telefonunu karıştırıyor. Hatta onu adamlarına takip ettiriyor.

BABİL 18. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

İrfan, Ayşe’yle konuşup yaptıklarının hepsini oğlu için yaptığını ve bundan sonra kendisine güvenmesini istiyor. Nihal ise, onun yeni bir yalanıyla daha karşılaşmaktan korkuyor. Özkan, İrfan’ı ve Süleyman’ı yanına çağırıyor. Süleyman’ın İrfan’a verdiği parayı çaldığını öğreniyor. O ise, paraları oğlunun çaldığını söylüyor. O zaman oğlunun cezasını onun vermesi için Süleyman’a bir bıçak veriyor. Ondan Hakan’ın elini kesmesini istiyor.

İrfan, Süleyman’ı affetmeye hazır olduğunu, ama onun kendisine elini öptürmek zorunda bıraktığını anlatıp ona elini uzatıyor. Süleyman, İrfan’ın elini öpmeyi kabul etmiyor. Hakan’ın eli kesiliyor. Babasına kızan Hakan, annesinin yanına gidiyor. İrfan, Özkan’dan 30 tirilyonluk bir iş alıyor. Kudret, önce bu işe yanaşmıyor. Ama o paraların dönüp dolaşıp Süleyman’ın olacağını öğrenince işi kabul ediyor.

İrfan, Süleyman’ın sahip olduğu güce sahip oluyor. Egemen, beş parasız kalınca, saatini satmak zorunda kalıyor. İrfan, ortaya yeni bir sevkıyat işi atıyor. Süleyman ve Egemen, her şeylerini kaybetmek uğruna işi kabul ediyor. Egemen, Eda’nın elindeki paraları, Süleyman ise, İlay’ın evini satıyor. Tüm parayı işe yatırıyor.

İrfan. daha önceden İlay’la konuşup evi satıp parasını Süleyman’a vermesini daha sonra yanına gelmesini istemişti. Süleyman ve Egemen, mallar sahte çıkınca beş parasız kalıyor. ilay ise, Süleyman’ı terk edip İrfan’ın yanına gidiyor. Nihal, İrfan ile İlay’ı sarmaş dolaş görünce büyük bir hayal kırıklığı daha yaşıyor.

Babil 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İrfan Nihal’den Kendisine Güvenmesini İstiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler