Magazin Haberleri » Diziler » Babil 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan Egemen’e Ne Yapacak?
İrfan Egemen'e Ne Yapacak
İrfan Egemen'e Ne Yapacak

Babil 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İrfan Egemen’e Ne Yapacak?

Star Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Babil, 18. yeni bölümüyle 30 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kara para aklama işini İrfan alır. Bunu kaldıramayan Süleyman ile Egemen bir plan yapıp ondaki paraları sahteleriyle değiştirir. İrfan, Egemen ile Eda’nın evlendiğini öğrenir ve Deniz’i alıp kaçırır. Ancak onun annesini özlemesine dayanamayıp geri getirir. İrfan, paraların değiştirildiğini anlayıp İlay’dan yardım ister. İlay’ın yardımıyla İrfan, paraları alır ve müzayedede paraları aklar. Deniz, annesinin Egemen’le evlendiğini duyunca babasının yanına kaçar. Egemen, Deniz’e babası olduğunu söyler. Babil 18. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. İrfan, Egemen’e ne yapacak?


Cuma Dizileri 2020

İrfan Egemen’e Ne Yapacak?

Babil 18. bölüm 1. fragmanında; Deniz, babasını arayıp neden Egemen amcasının kendisine babası olduğunu soruyor. İrfan, Deniz’in okuldaki gösterisini izlemek için gidiyor. Egemen’in okula bağış yaptığını ve Deniz’in babası olarak ona teşekkür edildiğini duyunca deliye dönüyor. Nihal, onu sakinleştirmeye çalışsa da İrfan, Egemen’i bitirmek için harekete geçiyor.

İşte Babil 18. bölüm 1. fragmanı….

 

BABİL 17. BÖLÜM ÖZETİ!

İrfan, 5 milyon lirayı aklamak için alıp giderken, önüne bir motosikletli çıkar ve o sırada başka bir motosikletli arabadan para çantalarını değiştirir. Hiç bir şeyi fark etmeyen İrfan, paraları alıp kasaya koyar. Egemen, Eda’ya sürpriz bir nikah hazırlar. Eda, ona hazır olmadığını söylese de mecbur kalıp evlenir. İrfan, onların nikahlandığı otele gidip Eda’ya hesap sorar.

Egemen’in evlerinde uyuduğunu gören Deniz, gizlice babasını arayıp durumu anlatır. İrfan, paraları alıp Deniz’i de alıp uzaklara gitmeye karar verir. Eda, Deniz’in olmadığını öğrenince İrfan’ın ona kaçırdığını anlayıp polisi aramak ister. Ancak, Egemen İrfan’ın sahte paralarla gittiğini anlayıp polisi arayamaz. Deniz, annesini özlediğini söyleyince İrfan, dayanamayıp oğlunu geri eve getirir.

İrfan, Kudret’te değerli bir saat görür. Ondan o saati bir günlüğüne ister. Saati müzayedeye satılmak üzere verir. Ama İrfan, paraların sahte olduğunu anlar. Süleyman’ın bunu yaptığını anlayıp İlay’a gider. İlay, onu evden uzaklaştırır. Nihal ile İrfan, Babil’in kasasından paraları almak için oraya gider.

O sırada Süleyman gelir. Nihal, onları oyaladığı sırada İlay, şifreyi İrfan’a gönderir. İrfan, paraları alıp son anda müzayedeye yetişir ve saati geri alır. Paraları da aklamış olur. Eda ile Egemen, tartışırken Deniz onların evlendiğini öğrenir ve evden kaçıp babasının evine gider. Ona, kendisini bırakmamasını ister. Egemen gelip İrfan’ı yumruklayıp Deniz’i götürmeye çalışır. Deniz, babasını istediğini söyleyince Egemen ona, gerçek babasının kendisi olduğunu söyler.


Babil 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Egemen Deniz’e Babası Olduğunu Söylüyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Halide Ali Rıza'ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor

Arıza 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halide Ali Rıza’ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 12. yeni bölümüyle 29 kasım pazar günü ekrana gelecek. Dizinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir