SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Babil 17. Bölüm 2. Ön İzlemesi Yayında! İrfan Deniz’i Kaçırıyor Mu?
İrfan Deniz'i Kaçırıyor Mu
İrfan Deniz'i Kaçırıyor Mu

Babil 17. Bölüm 2. Ön İzlemesi Yayında! İrfan Deniz’i Kaçırıyor Mu?

Star Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Babil, 17. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İrfan, Deniz’i görmek için Eda’nın evine gider ve ona, eğer oğlunu kendisine göstermek istemiyorsa bilmek istediğini söyler. Eda’da, uzaklaştırma bitene kadar onun Deniz’i görmesine izin vermeyeceğini söyler. İçeriden Egemen çıkar ve kovar. Egemen, İrfan’a, gidip Deniz’in velayetini alacağını ve onun Deniz’e çocuğu bile diyemeyeceğini söyler. Eda, İrfan’a öfkelenip gidip Egemen’le nikah masasına oturur. Deniz, babasını arayıp Egemen amcasının evlerinde uyuduğunu söyler. Babil 17. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı. İrfan, Deniz’i kaçırıyor mu?


Cuma Dizileri 2020

İrfan Deniz’i Kaçırıyor Mu?

Babil 17. bölüm 2. ön izlemisinde; İrfan, Deniz’i alıp uzaklara götürüyor. Deniz, onu özleyeceğini, annesini de özleyeceğini söylüyor.

İşte Babil 17. bölüm 2. ön izlemesi…

BABİL 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Nihal, son anda İrfan’ı kurtarır ve sevinçten onun boynuna sarılır. İrfan, arabasını bozup kendisini öldürmek isteyenin Süleyman olduğunu öğrendikten sonra, Babil’in tüm müşterilerini arayıp, orada altın falan olmadığını paralarını çekmelerinin akıllıca olacağını söyler. Tüm müşteriler Babil’e koşup paralarını geri ister. Süleyman, müşterilere teminatın kendisi olduğunu söyleyip sakinleştirir.

İrfan, bundan sonra yılanla yılan, kurtla kurt olmaya karar verir. İlay’la buluşmak ister. Ama o buluşma yerine gelmez. Akşam, karşısına çıkıp onunla konuşmak istediğini söyler. Egemen, Eda’ya evlenme teklif eder. O da kırmızı kar yağarsa ancak onunla evleneceğini söyleyip ret eder. Bu arada İrfan’ın Deniz’i gelip görmesine izin verir.

Egemen, kırmızı kar yağdırıp ona evlenme teklif eder. Ama Eda, yine onu ret eder ve İrfan’ı ne aklından ne de ruhundan çıkaramadığını söyler. İrfan, Nihal’e Babil’in bir saadet zinciri olduğunu itiraf eder. Nihal, şok olur. Eda, gizlice İrfan’ın evine girer. O sırada önce İrfan, sonra İlay eve gelir. İrfan’ın İlay’a hala onu sevdiğini söylemesiyle Eda, hayal kırıklığına uğrar ve gidip Egemen’in evlenme teklifini kabul eder. Kudret’e giden İrfan, ona Süleyman’ı nasıl bu işlere girdirdi ise kendisini de o insanlarla tanıştırmasını ister.

İrfan’a, bu işlerin kolay olmadığını söyleyen Kudret, onu Özkan ile tanıştırır. Özkan, İrfan’a bu işlere girmenin öyle kolay olmadığını, hele çıkmanın imkansız olduğunu söyleyip ondan emin olup olmadığını sorar. Onu kararlı görünce Ekber’le tanıştırır. Süleyman’da Egemen ile oraya gider. Ekber işi, Egemen’e mi verecek? Yoksa İrfan’a mı?


Babil 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda Egemen’le Evleniyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

24 Kasım MasterChef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

24 Kasım MasterChef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Ödül oyunları MasterChef’e yeni bir soluk getirdi. MasterChef’te ödül oyununu kazanan takım, oynanan müthiş mücadeleyle belli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir