Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 8. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Aziz Fransızlara Karşı Halkı Arkasına...

Aziz 8. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Aziz Fransızlara Karşı Halkı Arkasına Toplamayı Başarıyor!

-

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Aziz, 8. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, Efnan’ı geri döndürebilmek için her yerde onu arar. Maksude, bulduğu mektubu Adem’e verir. Adem, Dilruba’yı kendisine iftira atmakla suçlar. Aziz, Efnan’ın geri dönmeyeceğini düşünmeye başlar. Atölyeye gittiğinde onu halı dokurken bulur. Efnan’a, çok alıştığını ve onsuz her şeyin eksik gibi olduğunu söyler. Öte yandan Pierre, elindeki Aziz’in babasına yazdığı mektubu Kenan’a verir. Aziz 8. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı. Aziz, Fransızlara karşı halkı arkasına toplamayı başarıyor.

Cuma Dizileri 2021

Aziz Fransızlara Karşı Halkı Arkasına Toplamayı Başarıyor!

Aziz 8. bölüm 2. ön izlemesinde; Aziz, İstiklal marşının sözleriyle halkı arkasına topluyor. Fransızlara karşı Türklerin hür yaşadığını ve hür yaşayacağını söylüyor. İstiklal marşının devamını Fransızların gözlerinin içine bakarak okumaya devam ediyor.

İşte Aziz 8. bölüm 2. ön izlemesi…

AZİZ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Prenses Fevziye, Pierre’nin misafiri olarak gelir. Efnan, prensesin ısrarıyla orada kalmayı kabul eder. Prensesin ellerindeki yaraları görüp ona özel bir merhem hazırlar. Prenses Efnan’ı çok sever ve akşam davetli olduğu yemeğe onu da götürmek ister. Pierre, prensese onun bu düşüncesinin pek iyi bir fikir olmadığını söyler. Ama prenses Efnan’ı öyle bir hazırlatıyor ki onu görenler gözlerine inanamaz.

Aziz, Fatma anadan kendisine Mustafa Kemal paşanın yardım ettiğini öğrenip duygulanır. Hazırlanan Aziz, prensesle tanışır. Galip’in yeğeni olarak kendisini tanıtıp o yemeğe onunla birlikte katılır. Yemekte, Efnan’ın değişimi herkesi çok şaşırtır. Dilruba, bir mektup yazıp mektubu Efnan’a verir ve ondan o mektubu Aziz’e vermesini ister.

Aziz, eve gidince mektubu okumadan yırtıp atar. Mektup, Maksude’nin eline geçer. Maksude, amcasının Aziz’e bıraktığı malların babasının üzerine emanet edildiğini öğrenir. Prenses, Aziz’in atölyesine uğramadan yola çıkar. Efnan, koşarak prensesin arabasının önüne geçip ona topladığı çiçekleri verir.

Prenses Efnan’nın bir dileğini gerçekleştirmek ister. Aziz, tam ümitsizliğe kapılıp kendisini artık bir mucizenin kurtaracağını düşünürken prenses içeri girer. Efnan’nın, dokuduğu halının başına gidip Aziz’den, o halının hikayesini dinlemek istediğini söyler. Aziz, bülbülün güle aşık olma hikayesini anlatmaya başlar.

Prenses hikayeyi dinledikten sonra o halıyı aldığını ancak, pahasını kendisinin biçeceğini söyleyip Aziz’in masasının üzerini parayla doldurur. Kalan parayı ise halının bitiminde vereceğini söyler. Prenses Fevziye, hikayedeki bülbülün Efnan olduğunu anlar. Aziz’den bir şartı olduğunu, o halıyı bülbülün yani Efnan’ın bitirmesini istediğini söyler.

Aziz 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Efnan’ın Dönmesi Aziz’i Çok Mutlu Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

0
Şuanda aynı tiyatro oyununda oynyan Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü "Rahat ve uyumlu bir ikili olduk." dedi. İşte ünlü oyuncuların o açıklaması; Daha önce de...