Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerYargı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Engin'i Öldürme Suçundan Tutuklanıyor!

Yargı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Engin’i Öldürme Suçundan Tutuklanıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 15. yeni bölümüyle 9 ocak pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ceylin, kendisine geldiğinde Engin’in cansız bedeniyle karşılaşır. Ilgaz, yaptığı araştırmalar sonucunda Ceylin’i ormanda perişan halde bulur. Gerekli araştırmalar yapılır ve tüm deliller Ceylin’in Engin’i öldürdüğü yönünde olur. Ceylin, tutuklu yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye çıkar. O geceye dair bir şey hatırlayamayan Ceylin, kendisini savunamaz. Yargı 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ceylin, Engin’i öldürme suçundan tutuklanıyor.

Pazar Dizileri 2021

Ceylin Engin’i Öldürme Suçundan Tutuklanıyor!

Yargı 15. bölüm 1. fragmanında; Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için hapishaneye gönderilme kararı alınıyor. Ceylin’in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına götürüyor ve kapısını kilitliyor. Ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırıyor. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getiriyor. Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindiriliyor.

İşte Yargı 15. bölüm 1. fragmanı…

YARGI 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylin, gözlerini açtığında kendisini ormanda ve elinde bir tabancayla bulur. Silahı elinden attığında yerde Engin’in cesediyle karşılaşır. Yaşadığı şoku atlamayan Ceylin, ormanda kaçmaya başlar. Öte yandan Ilgaz, Ceylin’in Engin’in arabasına saklandığını tahmin eder.

Pars’la birlikte Yekta’nın mülklerini araştırır. Onun bir dağ evinin olduğunu öğrenir. Oraya gittiklerinde Engin’in kaçtığı arabayı evin önünde bulurlar. Ama içinde kimse yoktur. Yoldan geçen birleri Ceylin’i görür ve ona yardım etmek ister. Onun saldırıya uğradığını düşünen çift hemen polisi arar.

Ilgaz, Ceylin’i bulup hastaneye götürür. Ceylin, o geceye dair hiçbir şey hatırlamaz. Hemen Ceylin muayene edilip tedavi edilmeye başlar. Ekip, Engin’i ormanda kalbinden tek kurşunla vurulmuş olarak bulur. Olay yerinde Ceylin’e ait bir anahtar ve izler bulunur. Silah, incelemeye gönderilir.

Yekta, oğlunun öldürüldüğünü öğrenir ve onu kimin öldürdüğünün bulunması için bir avukat ordusuyla araştırmaya başlar. Metin, babasının yanına gidip ona, Engin’in onun öldürdüğünü ve Çınar’ı kurtarmak için Ceylin’den de kurtulmak için böyle bir plan yaptığını itiraf etmesini ister. Ama Merdan, oğluna cevap dahi vermez.

Silahın üzerindeki parmak izleri Ceylin’e ait çıkar. Ceylin’in ellerinden de barut izleri tespit edilir. Ceylin, o gece ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığı için kendisini de savunamaz. Pars, sonuçlar geldikten sonra mecburen Ceylin’i tutuklu yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye sevk eder.

Mahkemede hakim Ceylin’e Engin’i onun öldürüp öldürmediğini sorar. Ceylin, bir şeyler hatırlamaya başlar. Ama olayları birleştiremez.

Yargı 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Engin’in Gerçek Katili Kim?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...