Ana Sayfa Diziler Annemizi Saklarken 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Handan’ın Evlilik Hayali Suya Mı...

Annemizi Saklarken 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Handan’ın Evlilik Hayali Suya Mı Düşüyor?

0
16
Handan'ın Evlilik Hayali Suya Mı Düşüyor
Handan'ın Evlilik Hayali Suya Mı Düşüyor

Star Tv’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken, 4. yeni bölümüyle 29 aralık çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Dündar, Handan’la fotoğrafını çektirip yayımlatır. Ancak o kadının kim olduğunu bilemez. Benan, durumu anlar ve Dündar’la konuşur. Füsun, para verip Handan’ı işten kovdurur. Dündar, Handan’la görüşmeye başlar ve ona rüya gibi günler yaşatır. Handan, Dündar’ın evlenme teklifini kabul eder. Ancak, onun kendisinin çocuklarının olduğunu bilmediğini anlar. Annemizi Saklarken 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Handan’ın evlilik hayali suya mı düşüyor?

Çarşamba Dizileri 2021

Handan’ın Evlilik Hayali Suya Mı Düşüyor?

Annemizi Saklarken 4. bölüm 1. fragmanında; Dündar, Handan’a gelinlik gönderiyor. Füsun, Dündar’ın bir şeyler sakladığını anlıyor ve ona ne sakladığını soruyor. Oda, sürpriz olduğunu söylüyor. Derya, annesinin Dündar’la görüşmeyi bırakmasını istiyor. Handan, Dündar’dan çocukları olduğunu saklayacak mı? Yoksa ona gerçekleri söyleyecek mi?

İşte Annemizi Saklarken 4. bölüm 1. fragmanı…

ANNEMİZİ SAKLARKEN 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Handan, Dündar’la görüştükten sonra görüntülenir. Görüntüler basında yayınlanınca herkes yüzü görünmeyen çantasında ponpon olan kadının kim olduğunu merak etmeye başlar. Aslında Dündar, bu fotoğrafı kendisi çektirip yayımlatır.

Handan, yayınlanan fotoğraftan haberi olmaz ve ponponlu çantasıyla Selin’in provası için Dündar’ın evine gider. Evdeki herkes, fotoğraftaki kadının o olduğunu anlar. Benan, görüntüyü Selin görmeden Handan’ın önüne koyar. Handan’ın yanında o fotoğraftaki kadının servet avcısı, aşağılık bir kadın olduğu hakkında konuşur.

Handan, provasını bitirmek için uğraşırken Dündar gelir. Handan, onun konuşmasından o fotoğrafı kendisinin çektirdiğini düşündüğünü anlar. Onun yanına gidip o fotoğrafı kendisinin çektirmediğini söyler. Dündar ona, inanmamış gibi yapar.

Derya, Bora’nın yanında çalışmak için işe gider. Ama çaycılık yapacağını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğrar. Bora, Derya’nın projesinin olduğu diski çöpe atar. Derya ise bunu görür. Ona Handan’ın kızı olduğunu da itiraf eder. Benan, kardeşiyle konuşup onun hep kendisinden güçsüz kadınlar tercih etmesini yüzüne vurur.

Dündar, onunla konuştuktan sonra Füsun’un yanına gidip onunla birlikte olur. Füsun, ertesi gün Handan’ın iş yerine gidip para verir ve onun kovulmasını ister. Handan, işten kovulur ve iş aramaya başlar. Ancak, her kapı yüzüne kapanır. Dündar, yine Handan’ın karşısına çıkar.

Ona birbirlerine tanımaları için kendisine fırsat vermesini ister. Handan, Dündar’la görüşmeye başlar ve rüya gibi bir gün geçirir. Ertesi gün Dündar, yüzük alıp Handan’a evlenme teklif eder. Handan, Dündar’ın evlenme teklifini kabul eder. Ama çocuklarına bu durumu henüz anlatamaz.

Dündar, Handan’ı herkesin göreceği bir restorana yemeğe götürür. Orada ona, çocuk istemediğini eğer çocuklu bir kadın olsaydı onunla evlenemeyeceğini söyler. Handan, onun çocuklarının olduğunu bilmediğini anlayınca şok olur.

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Handan Çocukları İle Dündar Arasında…

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz