Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Efnan'ın Dönmesi Aziz'i Çok Mutlu Ediyor!

Aziz 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Efnan’ın Dönmesi Aziz’i Çok Mutlu Ediyor!

-

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Aziz, 8. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, Efnan’ın Mısır’a prensesin yanına gideceğini öğrenir. Efnan’ın yanına gidip ondan Mısır’a gitmemesini memleketinde, yanında kalmasını ister. Aziz, Efnan’ı bu kararından döndürebilecek mi? Aziz 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Efnan’ın dönmesi, Aziz’i çok mutlu ediyor.

Cuma Dizileri 2021

Efnan’ın Dönmesi Aziz’i Çok Mutlu Ediyor!

Aziz 8. bölüm 2. fragmanında; Aziz, Efnan’ı geri döndürebilmek için her yerde onu arıyor. Maksude, bulduğu mektubu Adem’e veriyor. Adem, Dilruba’yı kendisine iftira atmakla suçluyor. Aziz, Efnan’ın geri dönmeyeceğini düşünmeye başlıyor. Atölyeye gittiğinde onu halı dokurken buluyor. Efnan’a, çok alıştığını ve onsuz her şeyin eksik gibi olduğunu söylüyor. Öte yandan Pierre, elindeki Aziz’in babasına yazdığı mektubu Kenan’a veriyor.

İşte Aziz dizisi 8. bölüm 2. fragmanı…

AZİZ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Prenses Fevziye, Pierre’nin misafiri olarak gelir. Efnan, prensesin ısrarıyla orada kalmayı kabul eder. Prensesin ellerindeki yaraları görüp ona özel bir merhem hazırlar. Prenses Efnan’ı çok sever ve akşam davetli olduğu yemeğe onu da götürmek ister. Pierre, prensese onun bu düşüncesinin pek iyi bir fikir olmadığını söyler. Ama prenses Efnan’ı öyle bir hazırlatıyor ki onu görenler gözlerine inanamaz.

Aziz, Fatma anadan kendisine Mustafa Kemal paşanın yardım ettiğini öğrenip duygulanır. Hazırlanan Aziz, prensesle tanışır. Galip’in yeğeni olarak kendisini tanıtıp o yemeğe onunla birlikte katılır. Yemekte, Efnan’ın değişimi herkesi çok şaşırtır. Dilruba, bir mektup yazıp mektubu Efnan’a verir ve ondan o mektubu Aziz’e vermesini ister.

Aziz, eve gidince mektubu okumadan yırtıp atar. Mektup, Maksude’nin eline geçer. Maksude, amcasının Aziz’e bıraktığı malların babasının üzerine emanet edildiğini öğrenir. Prenses, Aziz’in atölyesine uğramadan yola çıkar. Efnan, koşarak prensesin arabasının önüne geçip ona topladığı çiçekleri verir.

Prenses Efnan’nın bir dileğini gerçekleştirmek ister. Aziz, tam ümitsizliğe kapılıp kendisini artık bir mucizenin kurtaracağını düşünürken prenses içeri girer. Efnan’nın, dokuduğu halının başına gidip Aziz’den, o halının hikayesini dinlemek istediğini söyler. Aziz, bülbülün güle aşık olma hikayesini anlatmaya başlar.

Prenses hikayeyi dinledikten sonra o halıyı aldığını ancak, pahasını kendisinin biçeceğini söyleyip Aziz’in masasının üzerini parayla doldurur. Kalan parayı ise halının bitiminde vereceğini söyler. Prenses Fevziye, hikayedeki bülbülün Efnan olduğunu anlar. Aziz’den bir şartı olduğunu, o halıyı bülbülün yani Efnan’ın bitirmesini istediğini söyler.

Aziz 8. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Aziz Efnan’ı Mısır’a Gitmekten Vazgeçirebilecek…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu