Ana SayfaDizilerAziz 3. Bölüm Ön İzleme Yayında! Dilruba Aziz'den Efnan'ı Göndermesini İstiyor!

İlgili Postlar

Aziz 3. Bölüm Ön İzleme Yayında! Dilruba Aziz’den Efnan’ı Göndermesini İstiyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Aziz, 3. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, kendi iş yerini kurmak için harekete geçer. Pierre, bu duruma karşı çıkar. Onun halkı ayağa kaldırmasından korkar. Aziz, Pierre baş kaldırır ve Paşa’ya bir mektup yazar. O mektup Paşa’ya ulaşır. Aziz 3. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Dilruba, Aziz’den Efnan’ı göndermesini istiyor.

Cuma Dizileri 2021

Dilruba Aziz’den Efnan’ı Göndermesini İstiyor!

Aziz dizisinin 3. bölüm ön izlemesinde; Dilruba, Aziz’den hesap sormaya onun yanına gidiyor. Ona atını Efnan’ın babasına verdiğini duyduğunu ondan bunu nasıl yaptığını, hemen Efnan’ı göndermesini istiyor. Aziz ise, kendisinin olan hiçbir şeyi kimseye vermeyeceğini söylüyor. Dilruba, bu duyduklarından sonra çok bozuluyor. Aziz, ne olursa olsun Adem’le evlenmeye karşı çıkması gerektiğini söylüyor ve onu öpüyor.

İşte Aziz 3. bölüm ön izlemesi…

AZİZ 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Dilruba, Adem’i vurduktan sonra Aziz’in evine gelir. Ona olanları anlatır. Efnan’ın Aziz’in yanında kaldığını öğrenip onu kıskanır. Aziz, Adem’in yanına gider. Adem, Dilruba’nın Aziz’e kaçmak istediğini, kendisinin Aziz’i vurmak istediğini bunu öğrenen Dilruba’nın kendisini vurduğunu kimseye söylemez.

Babasının bunu duyup nişanı iptal etmesinden korkar. Adem’in halası durumu öğrenir ve Handan’ın yanına gider. Ona, kızının yaptıklarını temizlemesini ve ondan nişanı atmasını ister. Handan ise onu, Galip’in karısının başka bir adama kaçtığını çocuklarına söylemekle tehdit eder.

Bu arada Aziz, babasının atölyesini tekrar açmak için kredi çekmek için bankaya gidiyor. Amcası Aziz’in kredi çekmesini engeller. Pierre, Galip’e Aziz’in atölyeyi açmasını istemediğini, ona abisinin emanet ettiği malları Aziz’e vermemesini o sırrın aralarında kalacağını söyler.

Galip, Aziz’in yanına gidip ona, onun öldüğünü zannettiklerini ve Dilruba’nın ortada kalmaması için Adem’le onu evlendirmek istediğini söyler. Aziz’e, eğer o nişanın bozulması halinde Adem’in bu acıya dayanamayacağını söyler ve ondan şehri terk etmesini ister.

Dilruba, Efnan’dan kurtulmak için onun babasına onun nerede olduğunu bildirir. Aziz, Adem ile Dilruba’nın nişanına gider. O sırada Efnan’ı babası ve onu vereceği adamlar Aziz’in evinden zorla alıp götürür.

Galip, nişan günü Dilruba’nın Aziz’e kaçtığını öğrenir. Aziz, tüm suçu üzerine alır ve Dilruba’nın kendisine kaçmadığını Adem’le tartıştıklarını, o arbedede Adem’in vurulduğunu söyler. Galip, Aziz’e bir çanta dolusu para verip ondan şehri terk etmesini ister.

Aziz, tam paraları alıp evden çıkacakken, babasının ilk dokuduğu halının üzerinde misafirlerin dans ettiğini görür. Onlara o halıya ayakkabılarıyla basamayacağını babasının ilk dokuduğu halı olduğunu söyler. Galip, halıyı vermek istemeyince Aziz, bir çanta dolusu parayı yere fırlatıp ondan halıyı kendisine satmasını ister ve babasının halısını alıp gider.

Aziz 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz’in Mektubu Paşa’ya Ulaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler