Ana SayfaDizilerAziz 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aziz Efnan'ı Kenan'ın Kaçırdığını Öğreniyor Mu?

İlgili Postlar

Aziz 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aziz Efnan’ı Kenan’ın Kaçırdığını Öğreniyor Mu?

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Aziz, 27. yeni bölümüyle 27 mayıs cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Piere, Milan’ı zehirleyip konuşturmak ister. Milan, ona her şeyi itiraf eder. Piere, onu öldürüp ormana gömer. Kenan, iki kere Galip’e suikast düzenler. Daha sonra Aziz’i tuzağa düşürmek için Efnan’ı kaçırır. Piere, Aziz’e ölüm tuzağı kurar. Onun ölüm tuzağına Adem düşer. Aziz, Efnan’ın kapatıldığı yeri bulur. Piere ile Kenan silahlarını Aziz’in üzerine çevirir. Aziz 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Aziz, Efnan’ Kenan’ın kaçırdığını öğreniyor mu?

Cuma Dizileri 2022

Aziz Efnan’ı Kenan’ın Kaçırdığını Öğreniyor Mu?

Aziz 27. bölüm 1. fragmanında; Aziz, Efnan’ı alıkonulduğu yerden kurtarıyor. Efnan’ın Kenan tarafından alıkonulması Pierre, Aziz ve Kenan arasında büyük bir hesaplaşmanın kapısını aralıyor. Aziz, Piere’nin yanına gidip ona, Efnan’ı kaçıranın o olduğunu öğrenirse, bu sefer canını alacağını söylüyor. Efnan’ın Kenan konusunda söyleyecekleri Pierre’in geri adım atmasına sebep oluyor. Pierre eline geçen fırsatla kimsenin hesap edemediği bir planı devreye sokuyor.

İşte Aziz 27. bölüm 1. fragmanı…

 

AZİZ 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Efnan ile Aziz, huzur içinde gelecek planları yapar. Aziz, Efnan’a benzeyen kız çocukları olmasını ister. Efnan da, Aziz gibi gözü kara vatanı için çalışan çocukları olsun ister. Kenan, Galip’in milletvekili adaylığını koymasıyla kendisinin kazanamayacağını düşünüp onu öldürmek için suikast düzenler.

Piere, Kenan’a destek olmayı bırakır. Kenan’ın işleri kötüye gider ve alacakları birer birer para istemeye gelmeye başlar. Galip, yara almadan suikasttan kurtulur. Ertesi gün şehir dışına çıkması gereken Galip, yolundan dönmek istemez. Aziz, amcasına tekrar suikast düzenleneceğini düşünüp onu evine götürür.

Beklediği gibi Galip’in gittiği zannedilen araba daha şehri çıkmadan silahlı saldırıya uğrar. Kenan, yine Piere’in yanına gidip ondan yardım ister. Piere kabul etmeyince Kenan, ona Aziz’i vereceğini söyler. Piere, Milian’ı akşam yemeğine davet eder. Onun şarabına zehir koyup içmesini sağlar.

Milan, şaraptan bir yudum aldıktan sonra fenalaşır. Piere onu, bodruma götürüp konuşturmaya çalışır. Milan, fırsatını bulup Piere’in elindeki silahı alıp ona doğrultur ve gerçekte kendisinin bir Türk olduğunu ve Türklere çalıştığını itiraf eder. Tam onu öldürecekken Fransua Milan’ı öldürür.

Milan’ın cesedini ormana götürüp gömerler. Piere, Fransa’ya Milan’ın bir vatan haini olduğunu öğrendiğini ve daha sonra onun ortadan kaybolduğuna dair bir telgraf yazar. Aziz, Milan’ın öldürüldüğünü duyup onun gömüldüğü yere gidip gerçekten onun öldürüldüğünden emin olur.

Kenan, Efnan’ı kaçırıp ormanda bir kulübeye götürür. Onun elini kolunu bağlayıp, gerçekte Aziz’in kardeşi olduğunu itiraf eder. Efnan, Aziz’e düşmanlık etmek yerine bu gerçeği onunla paylaşırsa Aziz’in ona yardım edeceğini söyler. Piere, Aziz’in gideceğini düşündüğü başka bir kulübeye bomba yerleştirir.

O kulübeye Aziz yerine Adem gider. Adem, kapıyı açar açmak kulübe patlar. Aziz, Efnan’ın tutulduğu yeri bulup içeri girer. Kenan ile Piere, silahlarını Aziz’e doğru doğrultur. Piere, Aziz’e oradan bir kişinin sağ çıkacağını söyler.

Aziz 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Efnan’ı Kurtarabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler