Ana SayfaDizilerAziz 26. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Nigar Efnan'ı Utandırıyor!

İlgili Postlar

Aziz 26. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Nigar Efnan’ı Utandırıyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aziz, 26. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz ile Efnan, çocuk planları yapar. Efnan, bir oğlu olmasını, oğlunun Aziz gibi güçlü vatanına hizmet etmesini ister. Aziz de, bir kızı olmasını kızının Efnan gibi güçlü vicdanlı biri olmasını ister. Piere, yeni bir plan yapar ve eğer yaptığı plan tutarsa o günü resmi tatil yapacağını söyler. Birisi Efnan’ın ağzını kapatıp, onu kaçırır. Efnan’ı kaçıran Piere mi? aziz 26. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Nigar, Efnan’ı utandırıyor.

Cuma Dizileri 2022

Nigar Efnan’ı Utandırıyor!

Aziz 26. bölüm 1. ön izlemesinde; Nigar, Efnan ile Aziz’in konuşmalarını duyuyor. Kahvaltıda Galip’e, Aziz ile Efnan’ın bebekleri olacağını söylüyor. Efnan, onun konuşmaları karşısında utanıyor. Aziz ise, henüz öyle bir şey olmadığını ama olmasını çok istediğini söylüyor.

İşte Aziz 26. bölüm 1. ön izlemesi…

AZİZ 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Efnan, Aziz’in ortadan kaybolmalarına canı çok sıkılır. Atölyeyi tek başına çekip çevirmekte zorlanır. Aziz, Efnan’la konuşup onun kendisi hakkında endişelenmemesini ister. Adem, Dilruba’nın gitmesiyle büyük bir çöküntü yaşar. Galip, Dilruba’nın gittiğini, onun gitmesine Adem’in izin verdiğini öğrenip oğluna çok kızar.

Piere, maskeli kişinin Aziz olduğundan emin ona bir tuzak kurar. Onu yakaladığını düşünüp zafer kazanmışcasına mutlu olur. Ancak, maskenin altından başka bir genç çıkar. Öfkeden deli olan Piere, genci konuşturmak için işkence yapar. O ise, Aziz’i ele vermez.

Aziz, onun daha fazla eziyet görmesine müsaade edemez ve onu Piere’in tuttuğu yerden kaçırır. Piere, meydana bir dar ağacı kurup hain olarak ilan ettiği maskeli kişiyi asacağını söyler. Aziz, Adem’i perişan halde bulur. Adem, tüm başına gelenlerden Aziz’i sorumlu tutar. Ama Aziz yine de onu sakinleştirip ona destek olur.

Piere, Kenan’ı tehdit edip Mustafa’yı öldürdüğünü karısına söylemekle tehdit eder. Kenan’ın Mustafa’nın çocuklarına karşı davranışları değişir. Aziz, pamuk tüccarlarının sadece Piere’e pamuklarını satmasını onunda atölyelere istediği fiyattan pamuk satmasına artık engel olmak ister.

fnan’la konuşuyor ve atölye sahipleriyle konuşma görevini ona verir. Ankara’dan Efnan’a tam destek gelir. Efnan, atölye sahipleriyle tek tek konuşup onlara tekrar atölyelerini açmak için destek vereceğini söyler.

Piere, durumu öğrenip pamuk tüccarlarını yanına çağırıp sadece kendisine pamuk satmalarını ister. Onlarda kabul eder. Piere, bir plan kurup belirlediği Türk köylerine maskeli adamlar gönderip köyleri yerle bir ettirir. Bir çok kişi çıkan yangında ya evsiz kalır. Ya da hayatlarını kaybeder.

Olanlardan sonra Pamuk tüccarları Piere’e pamuklarını satmaktan vazgeçer. Arık atölyelerin açılmasına bir engel kalmaz. Milan, Piere hakkında şikayet dilekçesi hazırlatır. Ona da durumu anlatır. Onun yaptıklarına kayıtsız kalamayacağını söyler. Piere, iyice köşeye sıkışır.

Aziz 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Efnan Kaçırılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler