Ana SayfaDizilerAziz 21. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dilruba Efnan'ı Tehdit Ediyor!

İlgili Postlar

Aziz 21. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dilruba Efnan’ı Tehdit Ediyor!

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Aziz, 21. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Dilruba, kendisini çok yalnız hisseder. Azime, Efnan’ı doldurup onun, eve kuma girmeye çalıştığını söyler. Kenan Adem’e, o orada gönül eğlendirirken Aziz’in Dilruba’yı çiftliğe götürdüğünü söyler. Adem, Aziz’e gidip eğer Dilruba’yı kendisine getirmezse atölyeyi Fransızlara vereceğini söyler. Aziz, ne pahasına olursa olsun atölyeyi Fransızlara vermek istemez. Dilruba, Adem’i bulup ona silah çeker. Ona bunu yapmak zorunda olduğunu herkese zarar verdiğini söyler. Aziz 21. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Dilruba, Efnan’ı sırrını saklaması için tehdit ediyor.

Cuma Dizileri 2022

Dilruba Efnan’ı Tehdit Ediyor!

Aziz 21. bölüm 1. ön izlemesinde; Efnan, Dilruba’nın bebeğini Aziz’e düşürdüğünü söylediğini duyuyor. Ona, bebeğinin yaşadığını bildiğini söylüyor. Dilruba’da, bu sırrı ondan saklamasını istiyor. Efnan, sırrı saklamayacağını söyleyince Dilruba, onun evlendikleri gece Piere’nin evinde olduğunu bildiğini, eğer sırrını saklamaz ise bunu Aziz’e söylemekle tehdit ediyor.

İşte Aziz 21. bölüm 1. ön izleme…

AZİZ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Aziz, kendisine gelip Efnan’ı sorar. Herkes bütün gece eve gelmeyen Efnan’ın nerede olduğunu merak eder. Efnan ise, Piere’den kurtulmak için ona bıçak çeker. Piere, onun elinden bıçağı almaya çalışırken Efnan’ın eli yaralanır. Öyle olunca Efnan, elindeki yüzükleri orada düşürür. Eve gelen Efnan, Aziz’in kendine geldiğini görünce çok mutlu olur.

Ona, kendi elleriyle yemek yedirip iyileştirir. Fırsatını bulunca Piere’in yanına gidip ondan yüzüklerini ister. Piere ise, o yüzükleri kendisi ne zaman isterse o zaman ona vereceğini söyler. Aziz, atölyeye gitmeden Adem’in bazı işçilerini atölyeden kovduğunu, bazılarının ise hisselerini satın aldığını öğrenir.

Adem yine eve sabaha karşı gelip Dilruba ile tartışır. Onların sesini duyan Aziz içeri girer ve Adem’in Dilruba’yı boğazladığını görür. Hemen Adem’i evinden kovar ve kendisine gelmeden eve gelmemesini ister. Aziz, Adem’in Dilruba’nın kolyesini meyhanedeki kadının boynunda görür.

Onan o kolyeyi alır. Bunu duyan Adem, bunun içinde Aziz’den hesap sorar. Dilruba, hamile olduğunu öğrenir ve o bebeği aldırmak ister. Ebe ise, onun bünyesinin zayıf olduğunu, kanamasının durmayıp ölebileceğini söyler. Aziz, Dilruba’nın günden güne eridiğini görür.

Onunla dertleşir ve onun yalnız olmadığını kendisinin olduğunu söyler. Efnan, bu durumdan rahatsız olur. Aziz eve geldiğinde ona, onları duyduğunu ve Dilruba’nın evden gitmesini istediğini söyler. Aziz ise, Dilruba’yı kimsesiz ve çaresiz bırakmak istemez. İki arada kalan Aziz o gece gidip koltukta yatar.

Efnan, Dilruba’yı ebeden çıkarken görür ve hemen gidip Adem’e Dilruba’nın hamile olduğunu söyler. Adem Dilruba’ya, o bebeğin kendisinden olup olmadığını sorar. Dilruba ise, bebek Aziz’den olsaydı o zehri içmeyeceğini söyler. Aziz, İngiltere’den gelen parayı almaya gittiğinde o parayı Adem’in çektiğini öğrenir.

Adem, bir halı dokuma makinesi alır. Aziz ise, o makineyi istemez. Piere Aziz’e, Efnan’la randevusu olduğunu ve gelmediğini söyler. Aziz durumu sorgulayınca da elindeki yüzükleri gösterip Efnan’ın, yüzüklerini almak için yanına geleceğini ama gelmediğini söyler.

 

Aziz 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dilruba Adem’i Öldürecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler