Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Aylin Coşkun'la Mahkemelik Olan İş Adamından Şok Suçlama!

Aylin Coşkun’la Mahkemelik Olan İş Adamından Şok Suçlama!

-

İş insanı Tevfik Cantemur, şarkıcı Aylin Coşkun’un kendisini şantaj ve  tehdit ile zorlayarak senet imzalattığı öne sürerek güzel şarkıcı Aylin Coşkun hakkında bomba açıklamalar yaptı. Avukatı Seda Cilli ile beraber geçtiğimiz gün Baltalimanı Portaxe‘de bir basın toplantısı düzenleyen iş insanı Tevfik Cantemur, habercilerin karşısına geçti. İşte çarpıcı detaylar..

Aylin Coşkun; Takılarımla 5 Milyonluk Villa Alırım!Aylin Coşkun’la Mahkemelik Olan İş Adamından Şok Suçlama!

Baltalimanı Portaxe‘de yaptığı basın toplantısında açıklama yapan Tevfik Cantemur; ‘Toplamda 51 milyon liralık bir ödeme yaptım, gayrimenkul verdim, ellerinde de çek ve senetlerim var bunların her kuruşuna kadar belgelerim var. Aylin Coşkun’un evine çağrıldım benden artık nakit olarak bir şey gelmeyince gayrimenkul istediler, bende direndiğim için daha önce hiç tanımadığım birisi kafama silah dayadı ve ertesi gün gayrimenkulümü vermek zorunda kaldım. Aylin Coşkun ile yemekte evde çekilen fotoğrafları ailem ile şantaj yaparak bana gösterdiler.’ şeklinde şok suçlamalar yaptı.

Aylin Coşkun: Sahte Tık Satın Almıyorum!

“Mağazama Geldi Ve ‘Sponsor Olur musunuz?’ Dedi.”

“Müslüm Gürses dahil olmak üzere bir çok kişiye sponsorluk  yaptım. Aylin Coşkun ile de tanışmamız sponsorluk maksadı ile oldu. Bizim mağazamıza geldi ve ”Sponsor olur musunuz?” dedi. Bizde sponsorluk görüşmelerimiz sonunda 2014 yılında albüm ve billboard lar için takriben 900 bin liralık ödeme yaptık.  Sonraki dönemde aramızdaki arkadaşlık ilerledi ve dostluğa dönüştü ama sevgili olunmadı……

“Kredi Kartını Borcunu Ödedim”

……Ufak tefek para alışverişleri oldu  aramızda , bence güven aşılama olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben kendisini tanıdığımda bir kredi kartı borcunu dahi ödeyemeyen bir insandı. Onları bile ben ödedim, elimde belgeleri de mevcuttur.”

Aylin Coşkun kimdir?“Aylin coşkun 2016 yılına geldiğimizde  tehdit ve şantajlar ile benden çek aldılar. Ben çekleri zamanında ödeyemeyince de benden senetler alındı.”
“Senetleri de ödeyemeyince  Aylin Coşkun ile yemekte evde çekilen fotoğrafları ailem ile şantaj yaparak bana gösterdiler. Benim aile yapımdan dolayı o fotoğrafları görünce ailemin beni reddedeceğini düşündüm.”
Ardından ailemin can güvenliği ile ilgili tehditler gelmeye başladı. Çocuklarımın okul çıkışı fotoğrafları , ailemin AVM’lerde çekilmiş fotoğrafları gösterilerek bizzat Aylin Coşkun tarafından tehdit edildim.
….Aylin Coşkun’un evine çağrıldım benden artık nakit olarak bir şey gelmeyince gayrimenkul istediler, bende direndiğim için daha önce hiç tanımadığım birisi  kafama silah dayadı ve ertesi gün gayrimenkulümü vermek zorunda kaldım…….
……..2018 yılında bu süreç, beni intihara teşebbüse kadar götürdü. Bunların hepsine ailemin can güvenliği için boyun eğmek zorunda kaldım.
2018 yılında ailem olayları öğrendikten sonra hukuki anlamda işlemlere başladık. Toplamda 51 milyon liralık bir ödeme yaptım, gayrimenkul verdim, ellerinde de çek  ve senetlerim var bunların her kuruşuna kadar belgelerim vardır……
…..Karşı taraftan hiçbir şekilde para almadık tam aksine benden aldıkları tüm paralarında dekontları bizde mevcuttur. Bizim onlarla ticari bağlamda hiçbir şekilde ortaklığımız olmamıştır sadece sponsorluk yapıyorduk. Konu şu an yargıdadır, Türk adaletine güvenimiz sonsuzdur.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

0
Geçtiğimiz gün Muğla'da verdiği konserde sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl samimi açıklamalarda bulundu. Sinan Akçıl "Artık çocuk istiyorum" itirafıyla gündeme damgasını vurdu. İşte Akçıl'ın o...
Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Taner Ölmez'den Ece Çeşmioğlu’na Bebek Hediyesi!

Taner Ölmez’den Ece Çeşmioğlu’na Bebek Hediyesi!

Miray Daner ve Oğulcan Engin Fena Yakalandı

Miray Daner ve Oğulcan Engin Fena Yakalandı