Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Aslı Bekiroğlu Yaşadığı Süreci Anlattı!

Aslı Bekiroğlu Yaşadığı Süreci Anlattı!

-

Şubat ayına oldukça kötü bir haberle başlayan Aslı Bekiroğlu telefonun hacklenmesiyle karşı karşıya kalmış ve özel fotoğrafları internette paylaşılmıştı. Yaşanan bu saldırı sonrası yasal süreç başlatan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu yaşadığı süreci anlattı. İşte Aslı Bekiroğlu’nun o açıklamaları;

Instagram Hesabını Yoruma Kapattı

iCoud hesabı hacklendiği söylenen Aslı Bekiroğlu’nun kişisel fotoğrafları internette hızlı yayılmıştı. Sabah uyandığında bu durumu hakkında çıkan haberlerden öğrenen ünlü oyuncu ilk etapta sosyal medya hesaplarını yoruma kapattı. Sonrasında yasal süreci başlatacağı yönünde açıklama yapan Bekiroğlu bu süreçte suçlulara prim verilmemesini rica etmişti.

Aslı Bekiroğlu’na Destek Yağdı!

Siber Zorbalık Cezalandırılacak

Yayılan fotoğraflar nedeniyle sosyal medyada haksız eleştirilere maruz kalan Aslı Bekiroğlu’na ünlü isimler ve sevenleri destek olmuştu. Olaydan birkaç gün sonra mahkemeye başvuran Bekiroğlu “Hepimize nasıl dava açılacak’ diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç, bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım” açıklamasını yapmıştı.

Aslı Bekiroğlu Yaşadığı Süreci Anlattı!

Erkek arkadaşı Can Koçkan ile özel fotoğrafları internete sızdırılan Aslı Bekiroğlu, saldırı sonrası ilk kez kamera karşısına geçti. Ünlü bir markanın reklam yüzü olan ünlü oyuncuya çalıştığı markada tam destek verdi. Çekim sonrası basın toplantısında merak edilenleri yanıtlayan Aslı Bekiroğlu “Şu an senin neler hissettiğini merak ediyoruz” sorusu karşısında “Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım.Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı. Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum.” açıklamasını yaptı.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ender Şahika'yı Kızdırıyor

Yasak Elma 106. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ender Şahika’yı Kızdırıyor!

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 106. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Şahika’nın, boşanma davasında Hasan Ali’nin kendisini aldattığını ispatlamak...