Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ozan Esra İle Çınar'ı...

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ozan Esra İle Çınar’ı Görmeye Dayanamıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 5. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Esra, Ozan’ın üzerine gidince hayatında başka bir kadın olduğu yalanını söyler. Çınar, Esra’ya olan duygularını ona söylemeye karar verir. Bu kararını Ozan’la paylaşır. Aşk Mantık İntikam 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ozan, Esra ile Çınar’ı görmeye dayanamıyor.

Cuma Dizileri 2020

Ozan Esra İle Çınar’ı Görmeye Dayanamıyor!

Aşk Mantık İntikam 5. bölüm 2. fragmanında; Şirket gezisi düzenleniyor. Çınar, gezide Esra’ya duygularını açmak için fırsat kolluyor. Ozan ise, onları beraber görmeye dayanamıyor. En sonunda Ozan, dayanamayıp Esra’ya Çınar’la neden gözü önünde kırıştırdığını soruyor. Oda sinirlenip Ozan’a tokat atıyor.

İşte Aşk Mantık İntikam 5. bölüm 2. fragmanı…

AŞK MANTIK İNTİKAM 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Esra ile Ozan, terasta mahsur kalırlar. Çağla, hava almak için çıktığı terasta ikisini görünce çok şaşırır ve orada ne yaptıklarını sorar. Esra hemen, hava almak için çıktığını Ozan beyin de orada olduğunu kapıyı yanlışlıkla kapatınca orada kaldıklarını söyler.

İşle pek alakası olmayan ve gece hayatına düşkün Çınar, işe büyük bir hevesle gider. Bunu fark eden Çağla, Çınar’daki bu değişikliğin sebebinin Esra olduğunu anlar. Esra, Çınar’ı annesinin restoranına götürür. Çınar, annesinin işlerinin iyi olmadığını öğrenince hemen orayı uygulamaya dahil eder.

Menekşe’nin dükkanı dolup taşar. Bu durum Zümrüt’ün hoşuna gitmez ve bir hinlik düşünmeye başlar. Çınar ile Esra, tüm mahalledeki esnafı uygulamaya dahil eder. Tüm mahalle esnafının işleri uygulama sayesinde açılır.

Çağla’nın doğum günü partisine Çınar, Esra’yı da davet eder. Esra, annesinin ısrarıyla partiye katılır. Çınar, Esra’nın partiye gelmesiyle mutluluktan havalara uçar. Ozan Esra’yı Çınar’dan kıskanmaya başlar.

Bunu fark eden Esra, keyfini çıkarır. Esra, içkiyi fazla kaçırır. Kızlar aralarında Ozan’ı terk eden eski eşi hakkında ileri geri konuşurlar. Bu duruma dayanamayan Esra, bir arkadaşının Ozan beyin eski eşini tanıdığını, aslında onun evlilik için çok fedakarlıkta bulunduğunu söyler.

Ozan, eski eşi hakkında konuşulmasını istemediğini söyler. Esra, hemen partiyi terk eder. Ozan, onu arabasına bindirip evine bırakmak ister. Zorla da olsa Esra, arabaya biner. Ancak, uyuya kalır. Ozan, mecburen Esra’yı evine götürmek zorunda kalır.

Esra, Ozan’ın kendisine aldığı yeni elbiseyle şirkete iner. Partiden sonra Esra’ya ulaşamayan Çınar ona, Ozan’la her karşılaştıklarında gerildiklerini anladığını ve aralarında ne olduğunu sorar.

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çınar Esra’ya Açılmaya Karar…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Tahsin Şimal'i Şirkete Alıyor

Kazara Aşk 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tahsin Şimal’i Şirkete Alıyor!

0
Star Tv'nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kazara Aşk, 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Civan, Şimal'den ayrılmamak için kendisini çatılara atıp...
Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı