Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esra Çınar'ın Teklifini Kabul...

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esra Çınar’ın Teklifini Kabul Ediyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 17. yeni bölümüyle 15 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ozan, Esra’yı yaralı bir şekilde evinde bulup hastaneye yetiştirir. Mert, Çağla’yı tehdit edip onu kendisiyle beraber olmaya zorlar. Ozan, teknede kalmaya başlar. Esra’yı Çınar’la gören Ozan içkiyi fazla kaçırır ve o geceyi Çağla’yla geçirir. Ozan, Esra’yı hayal kırıklığına uğratır. Aşk Mantık İntikam 17. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Esra, Ozan’a kızıp Çınar’ın teklifini kabul ediyor.

Cuma Dizileri 2021

Esra Çınar’ın Teklifini Kabul Ediyor!

Aşk Mantık İntikam 17. bölüm 1. fragmanında; Esra, Ozan ile Çağla’nın geceyi birlikte geçirdiklerini anlayınca Çınar’ın yanına gidiyor ve ona teklifinin hala geçerli olup olmadığını soruyor. Çınar, Esra’nın kendisiyle sevgili olmayı kabul etmesiyle çok mutlu oluyor. Ozan, onları dans ederken görüyor. Esra, Ozan’ın göreceği şekilde Çınar’ı öpüyor.

İşte Aşk Mantık İntikam 17. bölüm 1. fragmanı…

AŞK MANTIK İNTİKAM 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Menekşe, kızı eve gelmeyince telaşlanıp Zeynep’i arar. Zeynep, Esra’nın Ozan’la konuşmak için buluşacağını bildiği için hemen Ozan’ı arar. Ozan, her yerde Esra’yı arıyor. Evde olabileceğini düşünüp oraya gider.

Esra’yı bahçede kanlar içinde yatarken bulan Ozan, onu hemen hastaneye götürür. Çağla, durumu öğrenip hemen kendisine gelen Esra’nın yanına gider. Ona babasının Ozan’ın evinde olduğunu öğrenip fenalaştığını söyler.

Esra, Çağla’nın tehdidiyle olanları kimseye anlatmaz. Çınar, Esra’ya çok güzel bir doğum günü sürprizi hazırlar. Ozan, onları yan yana gördükçe kıskançlıktan deliye döner. Onları birlikte görmemek için işe gitmez.

Evine de gitmeyen Ozan, teknede kalmaya başlar. Müşteriler Ozan’la görüşmek ister. Ozan’ın işe gelmemesiyle şirket bir çok müşterisini kaybeder. Esra, Ozan’ı şirkete döndürebilmek için onunla konuşmaya gider.

Onun konuşmaları Esra’yı üzer. Musa onu ağlarken gördüğünü Ozan’a söyler. Ozan, Esra’nın yanına gider. Ama Çınar ondan önce davranıp Esra’yı teselli eder. Onları birlikte gören Ozan, geri dönüp gider.

Mert, Çağla’yla görüşmek ister. Çağla onu aramayınca Mert şirkete gelip, kendisinin onun her başı sıkıştığında yanına gelecek biri olmadığını, kendisiyle görüşmek zorunda olduğunu söyleyip onu tehdit eder.

Ozan, o gün içkiyi fazla kaçırır. Çağla, Ozan’ın yanına gidip kendisini sevmeyi denerse çok mutlu olacaklarını söyleyip onu öper. Esra, ertesi gün tüm olanları Ozan’a anlatmaya karar verir.

Tekneye gittiğinde Çağla’nın geceyi Ozan’la geçirdiğini anlar. Ozan, Esra’yı karşısında görüp yaptığı şeyden büyük pişmanlık duyar.

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ozan Esra’yı Hayal Kırıklığına…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kemal Kuruçay' dan Kötü Haber

Seksenler Dizisinin Seyfi’ si Kemal Kuruçay’ dan Kötü Haber…

0
Usta sanatçı Kemal Kuruçay, sette geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşama veda etti. Ünlü oyuncunun TRT ekranlarında 'da yayınlanan Seksenler adlı dizisinin set çekiminde fenalaştığı...