Cumartesi, Ekim 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çağla Elindeki Fotoğraflarla Esra'yı...

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çağla Elindeki Fotoğraflarla Esra’yı Tehdit Ediyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 14. yeni bölümüyle 24 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çınar, Ozan’ı bulup onu yumruklamaya başlar. Esra, kendi elleriyle Ozan’ın yaralarını pansuman eder. Çağla, Esra’dan kurtulup Ozan’la evliliğine devam etmek ister. Ozan, Esra’dan beklemesini hemen Çağla’yla boşanacağını söyler. Aşk Mantık İntikam 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çağla, elindeki fotoğraflarla Esra’yı tehdit ediyor.

Cuma Dizileri 2021

Çağla Elindeki Fotoğraflarla Esra’yı Tehdit Ediyor!

Aşk Mantık İntikam 14. bölüm 2. fragmanında; Çağla, Esra ile Ozan’ın fotoğraflarını gizlice çektiriyor. Esra’nın karşısına çıkıp eğer Ozan’dan ayrılmazsa o fotoğrafları yayımlayacağını söylüyor. Ona, sevmenin bazen vazgeçmek olduğunu söyleyip, ondan Ozan’ı ne kadar sevdiğini ispatlamasını istiyor.

İşte Aşk Mantık İntikam 14. bölüm 2. fragmanı…

AŞK MANTIK İNTİKAM 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Düğün günü, Esra’nın kendisinden bebeğini kaybettiği için ayrıldığını öğrenen Ozan, onunla konuşmaya gider. Döndükten sonra ise Çağla’ya bu evliliği yapamayacağını söyler. Çağla, ailesine bu şoku yaşatmak istemediğini, bir süre kendisiyle evli kaldıktan sonra ayrılabileceklerini söyler.

Ozan, Çağla ile evlenmeyi kabul eder. Düğünden sonra ikili kimsenin bir şey anlamaması için balayına İtalya’ya gider. Çınar ile Esra ise, kendilerini işlerine verir. Bir hafta sonra Çağla ile Ozan, yurt dışından döner.

Çağla, Esra’yı her gördüğünde ona evliliği hakkında onu üzecek şeyler anlatır. Ozan ise, telefonlarına cevap vermeyen Esra’yı yanına çağırıp konuşur. Ona, Çağla’yla gerçekten evli olmadıklarını hala onu çok sevdiğini söyler.

Esra ise, onun evli olduğunu, daha fazla zor durumda kalmamak için kendisinden uzak durmasını söyler. Çınar, yazılımı Antalya bölgesine tanıtmayı ve 6 aylığına oraya Esra’yla gitmeyi planlar.

Esra, Ozan’dan uzak kalmak için bu teklifi kabul eder. Çağla, yine Esra’ya evliği hakkında bir şeyler anlatmaya çalışırken Esra, daha fazla dayanamayıp ona, evliliklerinin gerçek olmadığını bildiğini, bir daha kendisine böyle oyunlar oynamamasını söyler.

Çınar ile Esra, bir kutlama düzenleyip Antalya’ya gideceklerini açıklar. Ozan, herkesin içinde Çınar’a bunu yapmasına izin vermeyeceğini söyler. Çınar, Ozan’dan bunu istememesinin asıl nedenini açıklamasını ister.

Ozan, bir genel kurulu toplantısı yapıp Antalya işini iptal etmek ister. Ama iş oylamaya sunulunca Çınar’ın teklifi kabul edilir. Esra ile Çınar, Antalya’ya gitmek için hazırlanır. Ozan, Çınar’ın hava alanına geç kalmasını sağlar. Esra ise, Çınar’ı beklerken yanında Ozan’ı görür.

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esra Ozan’ı Korumak İçin…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa İle Kadir Barışıyor

Kardeşlerim 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Melisa İle Kadir Barışıyor!

0
Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 25. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nebahat, Suzan’a Akif’i bitirmek için iş birliği yapmayı teklif eder....