Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Kalp Yarası 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azade Ferit'in Ayşe'yi Kurtarmasına Karşı...

Kalp Yarası 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azade Ferit’in Ayşe’yi Kurtarmasına Karşı Çıkıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 13. yeni bölümüyle 27 eylül pazartesi günü ekrana gelcek. Dizinin son bölümünde; Baha, ölür. Ferit, Ayşe’yi polislerden saklayıp başka bir eve götürür. Ayşe, Ferit’in kendisine inanmadığına çok üzülür ve ona bir not bırakıp gidip polise teslim olur. Azade’nin eline Ayşe’yi kurtaracak video geçer. Ayşe’nin masum olduğuna inanan Ferit, onun avukatlığını üstlenir. Kalp Yarası 13. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Azade, Ferit’in Ayşe’yi kurtarmasına karşı çıkıyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Azade Ferit’in Ayşe’yi Kurtarmasına Karşı Çıkıyor!

Kalp Yarası 13. bölüm 1. fragmanında; Ferit’in Ayşe’nin masum olduğuna inanıp onu kurtarması için avukatlığını üstlendiğini duyan ve ondan boşanmayacağını öğrenen Azade, oğlunu evlatlıktan ret etmekle tehdit ediyor. Hande, Ferit’e Ayşe hakkında ne söyleyecek?

İşte Kalp Yarası 13. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1440947911379111936

KALP YARASI 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Ayşe, Ferit’e sığınır. Ferit, Ayşe’yi soran polislere onu görmediğini söyler. Onu alıp güvenli bir yere götürür. Adnan, kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılır. Onun durumunu Ferit’e bildirmek isteyen Sinan, kardeşine ulaşamaz.

Yaman, Adnan’ın cebinde bulduğu notu okuyup saklar. Onun babası olabileceğini düşünmeye başlar. Baha’nın öldürüldüğü ve katil zanlısı olarak Ayşe’nin arandığı haberleri herkese ulaşır.

Ayşe, Ferit’in kendisini suçlayan tavırlarını görünce düşüp bayılır. Kendisine gelince de ona bir not bırakıp gidip polise teslim olur. Baro, ona bir avukat ayarlar. Avukat, Ayşe’nin suçu üstlenmesi için ona baskı yapar.

Ferit, duruşmaya katılır ve Ayşe’nin omuzundaki enjektör izini görür. Ayşe’nin avukatı duruşmadan müvekkilinin suçu kabul ettiğini söyler. Ferit, avukatı araştırıp onun birilerine çalıştığını anlar.

Ayşe’nin omuzundaki izi araştırıyor ve ona yapılan tahlillerde narkoz verildiğini öğrenir. Azade, adamından durumu araştırmasını ister ve adamı o anlara ait görüntüleri ele geçirir. Videoda, Baha’nın Ayşe’ye kendisini zorladıklarını söylediğini ve vurulduğu görünür.

Ayşe’nin masum olduğunu anlayan Azade, o videodan kimseye bahsetmez. Hande, Ayşe’yi görmeye gider. Ona kalan ömrünü hapislerde geçireceğini söyleyince Ayşe onu kovar. Yaman, Adnan’ın vasiyetnamesinde kendisine de miras bıraktığını öğrenince iyice şüphelenir.

Daha sonra, Adnan’ın öz babası olduğunu öğrenir. Adnan, hastaneden çıkıp eve gelir. Bir hemşire sürekli başında durup onu kontrol eder. Artık hayattan ümidini kesen Ayşe, avukatının kendisiyle görüşmek istediğini öğrenir.

Karşısında Ferit’i görünce onunla görüşmek istemez. Ferit, Ayşe’ye masum olduğuna inandığını ve onu kurtaracağını söyler. Ayşe, başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğünün umurunda olmadığını sevdiği insanın kendisine inanmadığının çok incitici olduğunu söyler.

Kalp Yarası 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ferit Ayşe’nin Avukatlığını Üstleniyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...