SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Arıza 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Burak’ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok!
Ali Rıza Burak'ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok
Ali Rıza Burak'ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok

Arıza 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Burak’ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 7. yeni bölümüyle 25 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Ali Rıza’yı annesi evden kovar. Halide’de babasının Sadi’yi öldürme emri verdiğini öğrenince araları bozulur. Burak, Mert’i kullanarak Ali Rıza’yı konsorsiyumun önüne atar. Ama Ali Rıza, Mert ile birlikte Burak’n oyununu bozar. Konsorsiyum, Burak’a ceza olarak yeni sevkıyatı Ali Rıza ile yapmasını ister. Ali Rıza, Salman’ın beklediği silahları bulup hazırlar. Burak, deponun üzerinden girip silahları değiştirir. Salman, oyuncak tabancaları görünce Ali Rıza’ya mezarını hazırlamasını söyler. Arıza 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, Burak’ın oyununu bozmadan ölmeye niyeti yok.


Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Burak’ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok!

Arıza 7. bölüm 1. fragmanında; Ali Rıza’nın ölüm emri veriliyor. Haşmet, Burak’ın Ali Rıza’ya oyun oynadığını anlıyor. Ali Rıza’ya, oyunun kurallarını anlatıyor. Halide ile birlikte hareket eden Ali Rıza, Burak’ın oyununu bozabilecek adamı yaralı bir şekilde eve getirip yaşatmaya çalışıyor. O yaşarsa Burak’ın tuzağı da ortaya çıkacaktır.

İşte Arıza 7. bölüm 1. fragmanı…

ARIZA 6. BÖLÜM ÖZETİ! 

Rukiye, Halide’den duyduklarından sonra oğlunu evden kovar ve eski Ali Rıza olmadan geri dönmemesini söyler. Ali Rıza, Halide’ye katil olmadığını ima eder ama açıklayamaz. Sadi’nin ölüm emrini babasının verdiğini öğrenen Halide, evi terk eder. Ali Rıza, Haşmet’i arayıp kızının yanında olduğunu haber verir.

Mert, abisine ona bir tuzak kurulduğunu, kendisinin bu durumu anladığını söyler. Ali Rıza, ona bir şey belli etmemesini tembihler. Galip’in kumarhanesinin paraları çalınır ve bunu Ali Rıza’nın kardeşine yaptırdığını konsorsiyum öğrenir. Haşmet, durumu bilip susar. Konsorsiyum Ali Rıza’yı çağırır. Ali Rıza, kardeşini ve kendisini tuzağa düşürmeye çalışan adamı onların karşısına getirir. O da emri Burak’tan aldığını itiraf eder.

Burak, Ali Rıza’ya kesilecek cezayı beklerken kurduğu tuzak ortaya çıktığını anlar. Konsorsiyum, Burak’a ceza olarak Ali Rıza ile ortak çalışma cezası verir. Salman’ın beklediği silahları Ali Rıza, zamanında teslim edeceğini söyler ve silahları temin edip depoya yerleştirir. Halide, Ali Rıza ile birlikte Behçet’in yerini bulur. Behçet, Burak’ın emriyle Halide’ye ailesini öldürenlerin Cengiz, Sinan ve Nüsret olduğunu söyler.

Onlar gittikten sonra Burak, Behçet’i öldürür. Burak, Ali Rıza’nın silahları temin ettiğini duyunca, büyük bir operasyon düzenleyip depoya adamlarını çatıdan sokup silahları dışarı çıkartır. Yerlerine de oyuncak silah koyduruur. Salman, mallarını görmek için kutuları açar ve içinde oyuncak silahları görünce Ali Rıza’ya, abdest almasını, mezarını da hazırlamasını söyler.


 Arıza 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Rıza Burak’ın Oyununu Ortaya Çıkarabilecek Mi?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

24 Kasım MasterChef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

24 Kasım MasterChef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Ödül oyunları MasterChef’e yeni bir soluk getirdi. MasterChef’te ödül oyununu kazanan takım, oynanan müthiş mücadeleyle belli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir