SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Masumlar Apartmanı 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han Gerçekten İnci’nin Babasını Öldürdü Mü?
Han Gerçekten İnci'nin Babasını Öldürdü Mü
Han Gerçekten İnci'nin Babasını Öldürdü Mü

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han Gerçekten İnci’nin Babasını Öldürdü Mü?

TRT 1’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 7. yeni bölümüyle 27 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; İnci’in babası onların gizlice evlendiğini öğrenip Han’la konuşmaya gider. Daha sonrasında adam ortadan kaybolur. Han, İnci’nin radyoda çalışmasına izin verir. Ama Uygar’la aynı iş yerinden olmasından rahatsız olup radyoyu satın alır. Bunu öğrenen İnci, Han’la tartışır. Ege, babasının en son Han’la görüşmeye gittiğini öğrenir. İnci’de durumu öğrenip onunla konuşmaya gittiğinde Hikmet, onu Yasemin zanneder. Hikmet bey, İnci’yi eve getirir. Masumlar Apartmanı 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Han, gerçekten İnci’nin babasını öldürdü mü?


Salı Dizileri 2020

Han Gerçekten İnci’nin Babasını Öldürdü Mü?

Masumlar Apartmanı 7. bölüm 1. fragmanında; Han, İnci’yi ablasına karşı savunuyor. Gülben, artık ablasına karşı gelip bir gün evlenip ondan kurtulacağını söylüyor. Gülben de, ablasına karşı çıkıp onun okuyamadığını ve kendisinin de onun gibi olmasını istediğini söyleyip isyan ediyor. İnci, babasının ortadan kaybolmasından Han’ı suçluymuş gibi konuşuyor. Oda, onun babasını öldürüp çuvala koyduğunu ve boğaza attığını söylüyor.

İşte Masumlar Apartmanı 7. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 6. BÖLÜM ÖZETİ!

İnci’nin babası, Han’ın yanına gidip, onun kızıyla gizlice evlendiğini öğrendiğini böyle kuru kuru nikahın olmayacağını söyler. Adam ondan sonra ortadan kaybolur. Ege, babasını merak edip karakola kayıp ilanı verir. Safiye, Han’ın İnci’yle gerçekten evlenip evlenmediğini merak eder. Gülben, o evlenen kişinin Esat olduğunu söyler.

Safiye, Gülben’in Esat’a olan ilgisini anlayıp onu banyoya sokup kaynar suyla yıkanmaya zorlar. Daha sonra Han, telefonunu şirkette unutur. Esat, telefonu eve bırakmaya gittiğinde Gülben, ona neden yüzük takmadığını sorar. Evlenenin Esat olmadığını anlayan Safiye, Gülben’i sıkı sıkı giydirip nüfus müdürlüğüne gönderir. Gülben, orada yere düşüyor ve kimsenin kendisine dokunmasını istemediğini için yerlerde sürünüp kalkmaya uğraşır.

Han’ı arayan memur kız kardeşinin nüfus müdürlüğünde olduğunu haber verir. Gülben’i, altına kaçırmış bir vaziyette bulan Han, onu eve getirir. Daha sonra onun kendisinin evlenip evlenmediğini öğrenmek için oraya gittiğini öğrenir. Han, onlara evlense onların haberi olacağını söyleyince hem Safiye, hemde Gülben rahatlar.

İnci, radyoda işe başlar ama programı Esra ile yapar. Han, yinede İnci’nin aynı iş yerinde çalışmasını istemez ve radyoyu satın alır. Bunu öğrenen İnci, Han’ın kendisini kontrol etmesinden rahatsız olduğunu söyleyip onunla tartışır. Ege, babasının arkadaşından onun en son Han ile konuşmaya gittiğini öğrenir ve ablasına durumu anlatır. İnci, Han’la konuşmaya giderken Hikmet bey ona Yasemin diye seslenip, onu kolundan tutup eve getirir. Safiye, ayakkabılarıyla salonda oturan İnci’yi görünce şok olur.


Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hikmet Bey İnci’yi Eve Getiriyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Halide Ali Rıza'ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor

Arıza 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halide Ali Rıza’ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 12. yeni bölümüyle 29 kasım pazar günü ekrana gelecek. Dizinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir