Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 29. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Neyle Karşılaşıyor?

Arıza 29. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Neyle Karşılaşıyor?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Ariza, 29. yeni bölümüyle 4 mart pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ali Rıza’nın, babası hayatını kaybeder. Rukiye, gerçekleri Ali Rıza’ya anlatır. Muzaffer Ali Rıza’ya, Bergüzar’ın onun annesi olmadığını sistemi ele geçirmek için böyle bir şey yaptığını söyler. Ali Rıza, Bergüzar’a durumu anlatıp bu oyunun içinde olmayacağını söyler. Arıza 29. bölüm ön izleme yayınlandı. Ali Rıza, Burak’ı köşeye sıkıştırmışken neyle karşılaşıyor?

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Neyle Karşılaşıyor?

Arıza 29. bölüm 1. ön izlemesinde; Ali Rıza, Burak’ın yerini buluyor ve kapıdaki adamlarını etkisiz hale getiriyor. Burak’ın kaçacak yeri kalmıyor. Ali Rıza, Burak’ı bulmak için içeri girdiğinde, gördüğü şey karşısında donup kalıyor.

İşte Arıza 29. bölüm ön izlemesi…

ARIZA 28. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza, babasını yaralı bir şekilde bulur. Onu vuranın Balaban olduğunu öğrenir. Mehmet Emin, oğlundan kendisini eve götürmesini ister. Halide, ona ilk müdahalesini yapar. Durumu öğrenen Haşmet, Mehmet Emin’le ölmeden önce helalleşir.

Haşmet, Mehmet Emin’in ailesinin ölümüyle bir alakası olmadığını anlar. Murat, Haşmet’e nasıl bir çocukluk yaşadığını ve babası tarafından nasıl onun ailesini öldürmeye mecbur bıraktığını anlatır. Daha sonra, Haşmet’in adamlarını silahını aldığı gibi ondan özür dileyip kafasına sıkıp kendisini öldürür.

Haşmet, Murat’ın cesedini Burak’a bırakır. Ona abisini öldürmediğine dair görüntüleri de gönderir. Burak, abisinin cenazesini defin ettikten sonra Haşmet’den intikamını almak için yemin eder. Mehmet Emin, ölmeden önce Ali Rıza’ya bir defter verir. Orada her şeyi yazdığını söyler ve ölür.

Rukiye, Ali Rıza’ya onun gerçek annesi olmadığını, Mehmet Emin’in de gerçek babası olmadığını söyler. Ali Rıza, annesinin Bergüzar olduğunu öğrenir. Gidip Muzaffer’le konuşur. Muzaffer, onun annesinin Bergüzar olmadığını ama, sistemi ele geçirmek için böyle bir oyun oynadığını anlatır.

Ali Rıza, Bergüzar’ın karşısına çıkıp onu aldattıklarını ve onun oğlu olmadığını, kendisinin bu oyunun içinde olmayacağını söyler. Çok az ömrü kalan Bergüzar, tüm servetini ve gücünü oğluna bırakmak isterken böyle bir oyuna geldiği için deliye döner.

Ali Rıza, Balaban’ı bulup ondan babasının intikamını alıp onu öldürür. Bergüzar, Burak’ı yanına çağırıp ona, ölmek üzere olduğunu, tüm servetini ve gücünü ona bıraktığını söyler. Burak, neye uğradığını anlayamaz ve Bergüzar’ın elini öpüp onun teklifini memnuniyetle kabul eder.

Arıza 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bergüzar’dan Beklenmeyen Hareket Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nadide Sultan Koronavirüsemi Yakalandı

Son Dakika… Şarkıcı Nadide Sultan Koronavirüsemi Yakalandı…

0
Magazin camiasından koronavirüse yakalananların haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Covid 19 'a yakalanan ünlüler arasına ünlü şarkıcı Nadide Sultan da dahil oldu. Ünlü şarkıcı...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…