Perşembe, Nisan 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 27. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Efkar Dağıtıyor!

Arıza 27. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Efkar Dağıtıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Arıza, 27. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Rıza annesine, babasının yaşadığını ve onunla konuştuğunu söyler. Haşmet, Halide’yi odasına kilitleyip Burak’ı bekler. Burak, Haşmet’e cenazesine hazır olduğuna sevindiğini söyler. Haşmet ona, hazır olduğunu, bakalım onun hazır olup olmadığını sorar. Arıza 27. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Ali Rıza, efkar dağıtıyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Efkar Dağıtıyor!

Arıza 27. bölüm ön izlemesinde; Ali Rıza, Kara Hasan ve Fikret’le bir araya geliyor. Kara Hasan saz çalıyor. Fikret, söylüyor. Ali Rıza, derin düşüncelere dalıyor.

İşte Arıza 27. bölüm ön izlemesi…

ARIZA 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza ile Halide, Mert’i ağır yaralı bir şekilde hastaneye yetiştirir. Mert, ameliyata alınır. Haşmet’te, yaralı bir şekilde aynı hastaneye getirilir. Rukiye, gerçekleri öğrendikten sonra Bergüzar’ı, evinden kovup ondan bir daha karşısına çıkmamasını söyler.

O sırada Rukiye, Mert’in vurulduğunu öğrenip hastaneye gider. Ali Rıza’nın yakasını tutup, ikinci evladını da onun yüzünden toprağa vermek istemediğini söyler. Annesinin sözleri karşısında Ali Rıza, çok üzülür. Mert’in, ameliyatı iyi geçiyor ve hastaneden çıkartılıp eve getirilir.

Rukiye, Mert’ten kocasının mezarının boş olduğunu öğrenir. Onun yaşıyor olabileceğine inanamaz. Yaşasa onca zaman kendilerinin yanına geleceğini düşünür. Haşmet’de, hastaneden çıkıp eve gelir. Ali Rıza, gizli toplantının yerini öğrenir. Baskın için hazırlanır. Balaban, Ali Rıza’nın baskın yapacağını öğrenip toplantıya gelmez.

Ali Rıza, Aslan’la birlikte oraya baskın yapar. Murat yaralanır. Kaçarken Burak’ta yaralanır. Aslan, silahını Mithat’a doğrulttuğu sırada Bergüzar gelip engel olur. Bergüzar, Mithat’ı görevden alıp ona, artık eski usule döneceğini masayı dağıttığını söyler. Haşmet ile Melek’de, saldırıda Mithat’ın da parmağı olduğunu öğrenir.

Burak, biraz iyileştikten sonra Haşmet’in evine baskın düzenler. Halide’nin arabasını bahçede görünce önce girmek istemez. Ama sonra adamlarıyla birlikte Haşmet’in adamlarını vurmaya başlar. Ali Rıza, Balaban’ın peşine düşer ve onu tam yakalamışken son anda elinden kaçırır.

Melek, Mithat’la buluşup ona masanın altından silahını doğrultur. Haşmet, Halide’yi koruyarak Burak ve adamlarına karşılık verir. Ali Rıza, Balaban’ı elinden kaçırdıktan sonra telefonu çalar. Telefondaki kişi babası olduğunu söyleyince Ali Rıza, babasının hayatta olduğunu anlar.

Arıza 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haşmet ile Burak İçin Hesaplaşma Günü…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

kenan-imirzalioglu

Kenan İmirzalıoğlu “Bakıcıdan Değil Sizden Korkuyorum”

0
Sinem Kobal ile evliliğinin ardından bir kızı olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz gün Etilerde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu “Bakıcı konusunda korkunuz mu var”...
ceyda-duvenci

Ceyda Düvenci “Kendimi Çok Yalnız Hissettim”