Cumartesi, Nisan 10, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Herkes Tarafını Seçiyor Ve Savaş Başlıyor!

Arıza 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Herkes Tarafını Seçiyor Ve Savaş Başlıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Arıza, 27. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Rıza, Kara Hasan ve Fikret ile efkar dağıtıyor. Kara Hasan çalıyor. Fikret söylüyor. Arıza 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Herkes tarafını seçiyor ve savaş başlıyor.

Pazar Dizileri 2020

Herkes Tarafını Seçiyor Ve Savaş Başlıyor!

Arıza 27. bölüm 2. fragmanında; Ali Rıza Halide’ye, babasının yaşadığını ve kendisini aradığını söylüyor. Bergüzar, geçmişin yükünden kendisinin de Ali Rıza’nın da kurtulması gerektiğini ve gerçekleri onun öğrenmesi gerektiğini düşünüyor. Taraflar seçiliyor. Büyük ölüm kalım savaşı için taraflar karşı karşıya geliyor.

İşte Arıza 27. bölüm 2. fragmanı…

ARIZA 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza ile Halide, Mert’i ağır yaralı bir şekilde hastaneye yetiştirir. Mert, ameliyata alınır. Haşmet’te, yaralı bir şekilde aynı hastaneye getirilir. Rukiye, gerçekleri öğrendikten sonra Bergüzar’ı, evinden kovup ondan bir daha karşısına çıkmamasını söyler.

O sırada Rukiye, Mert’in vurulduğunu öğrenip hastaneye gider. Ali Rıza’nın yakasını tutup, ikinci evladını da onun yüzünden toprağa vermek istemediğini söyler. Annesinin sözleri karşısında Ali Rıza, çok üzülür. Mert’in, ameliyatı iyi geçiyor ve hastaneden çıkartılıp eve getirilir.

Rukiye, Mert’ten kocasının mezarının boş olduğunu öğrenir. Onun yaşıyor olabileceğine inanamaz. Yaşasa onca zaman kendilerinin yanına geleceğini düşünür. Haşmet’de, hastaneden çıkıp eve gelir. Ali Rıza, gizli toplantının yerini öğrenir. Baskın için hazırlanır. Balaban, Ali Rıza’nın baskın yapacağını öğrenip toplantıya gelmez.

Ali Rıza, Aslan’la birlikte oraya baskın yapar. Murat yaralanır. Kaçarken Burak’ta yaralanır. Aslan, silahını Mithat’a doğrulttuğu sırada Bergüzar gelip engel olur. Bergüzar, Mithat’ı görevden alıp ona, artık eski usule döneceğini masayı dağıttığını söyler. Haşmet ile Melek’de, saldırıda Mithat’ın da parmağı olduğunu öğrenir.

urak, biraz iyileştikten sonra Haşmet’in evine baskın düzenler. Halide’nin arabasını bahçede görünce önce girmek istemez. Ama sonra adamlarıyla birlikte Haşmet’in adamlarını vurmaya başlar. Ali Rıza, Balaban’ın peşine düşer ve onu tam yakalamışken son anda elinden kaçırır.

Melek, Mithat’la buluşup ona masanın altından silahını doğrultur. Haşmet, Halide’yi koruyarak Burak ve adamlarına karşılık verir. Ali Rıza, Balaban’ı elinden kaçırdıktan sonra telefonu çalar. Telefondaki kişi babası olduğunu söyleyince Ali Rıza, babasının hayatta olduğunu anlar.

Arıza 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haşmet ile Burak İçin Hesaplaşma Günü…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

ezgi-sertel

Ezgi Sertel ‘in Bilinmeyen Mesleği

0
TRT’nin sevilen programı Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel ’in kimsenin bilmediği bir özelliği olduğu ortaya çıktı. Güzel sunucunun 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Orman...
oguzhan-koc

Oğuzhan Koç “Bence De Zor” Diyor

defkhan-kimdir

Defkhan Kimdir?