Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Burak'tan İntikamını Alıyor!

Arıza 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Burak’tan İntikamını Alıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arıza, 26. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rukiye, oğlunun vurulduğunu öğrenip hastaneye koşar. Mert’i koruyamadığı için Ali Rıza’ya çok kızar. Haşmet, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Olanları öğrenen Bergüzar, Mithat’ı görevinden alır ve ona artık masanın olmadığını söyler. Arıza 26. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Ali Rıza, Burak’tan intikamını alıyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Burak’tan İntikamını Alıyor!

Arıza 26. bölüm ön izlemesinde; Murat, her şeyin ortaya çıkmasından sonra Burak’ı ortalıktan uzaklaştırmaya çalışıyor. Ama Ali Rıza, onlar kaçarken Burak’ı yakalıyor ve iki yerinden yaralıyor. Murat, kardeşini yaralı bir şekilde arabaya bindirip oradan kaçırıyor.

İşte Arıza 26. bölüm ön izlemesi…

ARIZA 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza, bahis dövüşünde galip gelir. Bahsi yapan kişi Ali Rıza’nın üzerinden çok para kazanır ve onunla tekrar çalışmak ister. Ali Rıza, onun kendisine verdiği parayı istemez. Karşılığında babası hakkında bilgi ister.

Adam, Balaban’ın sadece Mehmet Emin’e çalıştığını bildiğini söyler. Ama Ali Rıza’ya, babasının yaşıyor olabileceğini, eğer oradan sağ kurtulabilirse babasını bulabileceğini söyler. Ali Rıza, adamın üzerine bıraktığı tüm adamları alt eder. Halide, Rukiye’yle konuşurken Mert, konuşulanları duyar ve babasının katil olamayacağını söyler.

Ali Rıza, Balaban’ı takibe alır ve onun dayı dediği kişiyi bulmak ister. Bu arada Burak, Ali Rıza’nın dükkanına gidip haraç ister. Oradan bir araba beğenip kendisine göndermelerini ister. Ali Rıza, o arabayı Burak’a gönderir. Ancak, Burak Ali Rıza’nın kendisinden korktuğunu düşünürken araba patlar.

Haşmet, Halide’ye bir daha Ali Rıza’yla görüşmesini istemediğini söyler. Ali Rıza’ya da aynı şekilde, kızından uzak durmasını ister. Bergüzar, Haşmet’le buluşup konuşur. Ona, Ali Rıza’nın öldü zannettiği oğlu olduğunu söyler. Haşmet, Mithat’ın haraçları yükseltiğini, Yakup’la beraber çalıştığını öğrenip onu öldürür.

Mithat, Haşmet’in Yakup’u öldürdüğünü öğrenince Burak’ı arayıp görüşmek için yanına çağırır. Sabri, Balaban’ın adamlarını mezarlıkta paralarla yakalar ve adamları temizler. Balaban, bu durumu öğrenir.

Muzaffer, Bergüzar’ın yanına gidip Bababan hakkında bulduğu bilgileri ona iletir. Ama Dayı, dediği kişiyle ilgili bir bilgi bulamaz. Ali Rıza, Halide ve Mert’le, babasının mezarına gidip mezarı açmaya başlarlar. Ama, mezar boş çıkar. Ali Rıza, mezarlıkta silahlı kişiler görür.

Mert’le Halide’yi, kazdıkları mezarın içine girdirir. Ama Mert, vurulur. Halide, hemen Mert’e ilk müdahaleyi yapar. Hemen hastaneye götürmek için yola çıkarlar. Mert’in kalbi durur. Halide, onu hayata döndürmek için elinden geleni yapıyor ve tam ümidini kestiği an Mert, hayata geri döner.

Rukiye, Bergüzar’ı evinin önünde görüp onu içeri davet eder. Murat, Mert’in vurulmasında Burak’la Balaban’ın parmağı olduğunu öğrenip öfkeden deliye döner. İşin ucunda Mithat’ın da parmağı olduğu ortaya çıkar. Burak’ı arayan Mithat, bir şey olursa tüm suçu Balaban’ın üzerine atacaklarını söyler.

Bergüzar, oğlunun ölmediğini kaçırıldığını söyleyip Rukiye’ye Ali Rıza’nın bebeklik fotoğrafını gösterir. Halide, olanları babasına anlatmak için aradığında Haşmet’de, silahlı saldırıya uğrar.

Arıza 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bergüzar Masayı Dağıtıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nadide Sultan Koronavirüsemi Yakalandı

Son Dakika… Şarkıcı Nadide Sultan Koronavirüsemi Yakalandı…

0
Magazin camiasından koronavirüse yakalananların haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Covid 19 'a yakalanan ünlüler arasına ünlü şarkıcı Nadide Sultan da dahil oldu. Ünlü şarkıcı...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…