Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 41. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İpek Ateş'le Yine Restleşiyor!

Hekimoğlu 41. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İpek Ateş’le Yine Restleşiyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 41. yeni bölümüyle 16 mart salı günü ekrana gelecek, Dizinin yeni bölümünde; Hastaneye, hamile bir hasta gelir. Vakayla ilgilenen İpek, anneyi tedaviye ikna etmek için ona, eğer onun yerinde olsaydı kendisini Ateş gibi birine, emanet edebileceğini söyler. Ateş’e, onun anlayacağı dilden ona gönderme yapar. Hekimoğlu 41. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İpek, Ateş’le yine restleşiyor.

Salı Dizileri 2020

İpek Ateş’le Yine Restleşiyor!

Hekimoğlu 41. bölüm 2. fragmanında; Ateş, hamile hastanın hayatının tehlikeye girdiğini ve bebeğini almaları gerektiğini söylüyor. Kadın buna izin vermiyor. Ateş, kadını ikna etmesi için İpek’in yanına gidiyor. İpek, hastayı Ateş’ten alıp o bebeği de annesini de kurtaracağını söylüyor.

İşte Hekimoğlu 41. bölüm 2. fragmanı…

HEKİMOĞLU 40. BÖLÜM ÖZETİ!

Ünlü bir piyanist, kiriz geçirip hastaneye kaldırılır. Ateş ve ekibi, Efe’nin rahatsızlığının nedenini araştırmaya başlar. Zeynep, Ateş’in masasının üzerinde bir uçak bileti bulur. Hemen, araştırmaya başlar ve Emre’yle birlikte Ateş’in evine araştırmaya giderler. Oradaki telefona gelen mesajlardan, Ateş’in kanser olduğu ve Ankara’ya onun için gittiğini anlarlar.

Zeynep, durumu gidip İpek’e anlatır. İpek, o hastanenin uzun zamandır Ateş’in peşinde olduğunu ve onu yanlarında çalışmak için ikna etme çabalarında olduğunu zannedip doktoru arar. Ondan, Ateş’in beyin kanseri olduğunu öğrenince şok olur. Bunu öğrenen Ateş’in ekibi, Ateş’ten kan alıp incelemek için yapmadıkları şey kalmaz.

Zeynep, Ateş’ten kan alabilmek için onunla öpüşür bile.. Ateş, Efe’nin müzik eşliğinde emarını çeker ve onun beynindeki hareketi görür. Efe’nin, hayatına sağlıklı devam etmesi için beyninin yarısının alınması gerektiğini anlar. İpek’le, bu durumu paylaşır ve onayı aldıktan sonra, Efe’nin, beyninin yarısı alınır. Efe, eski sağlığına kavuşur.

Ateş’in ekibi, onun hastalığını çözmek için hummalı bir çalışma içine girer. En sonunda onun kanser olmadığını anlayıp, ona müjde vermek için gecenin bir yarısı kapısını çalarlar. Ateş’in, kendi ağrılarına çözüm bulmak için bulduğu bu yalanı boşa çıkar. Onları hastaya gidip müjde vermelerini söyler. Ateş’in ekibi duydukları karşısında şok oluyor.

Hekimoğlu 41. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek Ateş’e Çok Güvendiğini Dile Getiriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar