Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Nehir'in Hamilelik Yalanını Öğreniyor!

Baraj 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Nehir’in Hamilelik Yalanını Öğreniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 31. yeni bölümüyle 16 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Tülay hanım, hayatını kaybeder. Annesinin ölümünden sonra Bahar, Nehir’i evden kovar. Eğer giderse, Mert’in velayetini vereceğini söyler. Nazım, Nehir’in Tarık’ın evinde kalmasına izin vermez ve onları alıp eve getirir. Bahar, hamileliğinin bittiğini öğrenir. Baraj 31. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bahar, Nehir’in hamilelik yalanını öğreniyor.

Salı Dizileri 2020

Bahar Nehir’in Hamilelik Yalanını Öğreniyor!

Baraj 31. bölüm 1. fragmanında; Bahar’ın karşısına, kardeşi olduğunu söyleyen bir kız çıkıyor. Ondan kendisini, Nehir’in evine sokarsa ona ajanlık yapacağını söylüyor. Kız, Nehir ile Zerrin’in konuşmalarından onun hamilelik yalanı uydurduğunu duyuyor. Bahar, durumu öğrenip Nehir’e, Nazım’ın artık onun yüzüne bakmayacağını söylüyor.

İşte Baraj 31. bölüm 1. fragmanı…

BARAJ 30. BÖLÜM ÖZETİ!

Tülay hanımın, cenaze töreninden sonra eve esrarengiz bir kız gelir. Bahar’a, kim olduğunu daha sonra konuşmak istediğini söyleyip evden ayrılır. Annesinin ölümünden sonra Bahar, Nehir’i evde görmek istemez ve onlardan hemen evden gitmelerini ister.

Bahar, Nehir’e eğer evden giderse ona Mert’in velayetini vereceğini söyler. Nehir, Mert’in velayetini duyunca hemen Bahar’ın teklifini kabul eder. Nereye gideceğini bilemeyen Nehir’le kapıda Tarık karşılaşır ve onları alıp evine götürür. Nazım, Nehir’i ve oğlunu Bahar’ın kovduğunu öğrenir. Bahar’a, bunu yaptığı için çok kızar.

Nazım, bir adam tutup Nehir’le Tarık’ın fotoğraflarını çektirir. Nehir, Nazım’ın adamını tanıyıp ona Tarık’la samimi bir şekilde poz verir. Nazım, eline geçen fotoğrafları görünce kıskançlıktan deliye döner.

Nazım, Nehir ile oğlunu eve getirir. Bahar, onların eve geldiğini görünce dışarı çıkıp gider. Nazım, peşinden gider. Bahar’ın karnı ağrır ve Nazım onu, hastaneye götürür. Doktor ona, dış gebelik olduğunu söyler. Bahar, doktorun vereceği ilacı içmek istemez.

Dışarı çıktıktan sonra Nazım’a, bir sorun olmadığını söyler. Ertesi gün Nehir, Bahar’ın duyacağı şekilde Zerrin’le konuşur. Nazım’la iş yemeğine çıkacağı halde, onunla özel görüşecekmiş gibi yapar. Bahar, oraya girip Nazım’a kendisini nasıl aldattığını sorar. Onların iş yemeğinde olduğunu öğrenince, Nehir’in oyununa geldiğini anlar.

Zahra, karşısında Halil’i görünce düşüp bayılır. İbrahim’de, bayılmaktan beter olur. Daha sonra onun Halil değil, Halil’in ikiz kardeşi, Halit olduğunu anlarlar. Halit, bir an olsun Zahra’nın kapısının önünden ayrılmaz. Zahra, Tarık ve İbrahim, Meryem’in cesedine makyaj yapıp arabaya bindirirler.

Ama yolda, polis çevirmesine yakalanırlar. İbrahim, Meryem’in şeker hastası olduğunu söylemesiyle polis, onlara hastaneye kadar eşlik eder.

 Baraj 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Hamilelik Yalanına Devam Edecek Mi?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

necip-memili

Necip Memili Bilinmeyenlerini Anlattı

0
Sevilen oyuncu Necip Memili ReTouch dergisinin Nisan sayısına konuk oldu ve bilinmeyenlerini anlattı. Oyuncu “8 aylık bir kız çocuğum var. Ve fark ettim ki...
demet-akbag

Demet Akbağ ‘dan Samimi Açıklamalar

gulcin-katircioglu

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu ‘dan Acı Haber