Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rukiye'den Ali Rıza'ya Büyük İtiraf Geliyor!

Arıza 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rukiye’den Ali Rıza’ya Büyük İtiraf Geliyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 22. yeni bölümüyle 14 şubat pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Halide, Ali Rıza’nın olmadığını ve yalnız olduğunu düşünür ve bindiği taksinin parasını öder. Para üstü olarak taksiciden bir yüzük alır ve onun Ali Rıza olduğunu anlar. Ali Rıza, Halide’ye ilk tanışmaları gibi takside sürpriz bir evlenme teklifi eder. Arıza 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rukiye’den, Ali Rıza’ya büyük bir itiraf geliyor.

Pazar Dizileri 2020

Rukiye’den Ali Rıza’ya Büyük İtiraf Geliyor!

Arıza 22. bölüm 2. fragmanında; Halide, Rukiye’den Ali Rıza’nın onun gerçek oğlu olmadığını öğreniyor. Yıllar sonra Rukiye, Ali Rıza’ya gerçekleri anlatmaya karar veriyor ve onu yanına çağırıyor. Ali Rıza’nın, gerçek ailesinin kim olduğunu bilen Rukiye, ona tüm gerçekleri anlatacak mi?

İşte Arıza 22. bölüm 2. fragmanı…

ARIZA 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Balaban, Halide’nin arabasına çarpmış gibi yapıp onun polikliniğine gider. Orada hemşirenin ajan olduğunu söyler. Sonra, Halide’ye kendisinin Ali Rıza’nın aradığı Balaban olduğunu söyleyip onları bayıltıp gider. Ali Rıza ile Haşmet, birlikteyken durumu öğrenip polikliniğe koşar.

Halide’yi, baygın bir halde bulurlar. Hemşire ise ortalardan kaybolur. O da Muzaffer’in muhbiri çıkar. Belgüzar, konsorsiyumu toplayıp boşalan masalara kendisinin istediği kişileri oturtacağını söyler. O sırada, Balaban’ın onlara gönderdiği ölüm notu gelir.

Ali Rıza, Balaban’ı bulur. Balaban, Ali Rıza’ya İhtiyara karşı beraber hareket etmeyi teklif eder. Ayrıca, onun babasını tanıdığını söyler. Rukiye, Muzaffer’i arayıp artık uyku uyuyamadığını ve başkasından duymadan Ali Rıza’ya gerçekleri anlatmak istediğini söyler. Oda, Rukiye’den beklemesini ister.

Mithat, kızıyla Burak’ın evlenmesini Belgüzar’ın istediğini açıklar. Derya, ailesine kızıp ortadan kaybolur. Balaban, Burak’ı bulup onunla işbirliği yapar ve masayı ele geçirmek için plan yapar. Haşmet, Ali Rıza’yı karşısına alıp onunla konuşur. Halide, Haşmet’in yanındayken Ali Rıza’yı arar.

Konuşmaları duyan Haşmet, onların ilişkisinin böyle olmayacağını ve bir adını koymaları gerektiğini kendisinin, onun gibi bir damat hayal etmediğini ama kızını düşündüğü için ikisinin de birbirlerini sevdiğini anladığı için bir an evvel bu ilişkinin adını koymalarını ister.

Ali Rıza, Halide’yle konuşup onunla evlenmeleri gerektiğini, babasının da böyle düşündüğünü söyler. Melek, Burak’la konuşmaya gider. Onunla konuşmalarını Murat, diğer masadan gizlice dinler ve kardeşinin bundan sonra kendisine güvenmeyeceğini söylediğini duyar.

Ali Rıza, Belgüzar’la tekrar buluşur. Ondan babasının onursuz biri olduğunu öğrenip, duyduklarına inanamaz. Belgüzar, ondan eğer Balaban’ı bulup getirmezse onunla iş birliği yaptığını düşüneceğini söyler.

Murat, Burak’la buluşup, bundan sonra ya kendisine itaat etmesini yada, o kuyuda yalnız kalmayı tercih etmesini ister. Rukiye, Halide’ye Ali Rıza’nın kocasının getirdiği bir bebek olduğunu ve onu büyütüp annelik ettiğini anlatır. Ali Rıza, Balaban’ı Belgüzar’a teslim eder. Sonra ondan babasından bahsederken neden gözünde öfke gördüğünü sorar. O da, çünkü onun kalbini kırdığını söyler.

Arıza 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza’dan Halide’ye Sürpriz Evlenme Teklifi!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Dermancıoğlu Acımadı...

Esra Dermancıoğlu Söylemezsem Olmaz Sunucularına Acımadı…

0
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin başarılı Oyuncularından Esra Dermancıoğlu' nun, kendisinden tam 15 yaş küçük olan yakışıklı oyuncu Murat Balcı’yla ilişki yaşadığını Magazin Haberleri 'nde...