Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza İhtiyar'ın Babasını Tanıdığını Öğreniyor!

Arıza 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza İhtiyar’ın Babasını Tanıdığını Öğreniyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Arıza, 21. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Ali Rıza, Fuat’ı öldürdükten sonra İhtiyar’ın adamı Safir tarafından plastik mermiyle vurulup götürülür. Safir, Ali Rıza’ya Fuat ölmeden önce onunla ne konuştuğunu sorar. Ali Rıza, Fuat’ın kasasından bulduğu videodaki adamı bulup konuşturur ve İhtiyar’la buluşmaya gider. Arıza 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, İhtiyar’ın babasını tanıdığını öğreniyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza İhtiyar’ın Babasını Tanıdığını Öğreniyor!

Arıza 21. bölüm 1. fragmanında; Ali Rıza, İhtiyar’la karşı karşıya geldiğinde ondan pek de hoş şeyler duymuyor. Hatta, ondan babasının onursuz bir insan olduğunu öğreniyor. Balaban, ortaya çıkıyor. Burak, abisini öldürmemesi için adamından kendisini vurmasını istiyor.

İşte Arıza 21. bölüm 1. fragmanı,,,

ARIZA 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza, Fuat’ı öldürdükten sonra arabayla gelen adamlar tarafından vurulur. Burak, Ali Rıza’nın öldürülmüş olacağını düşünür. Babasının cenazesini alıp göz yaşları içinde eve getirir. İki kardeş sarılıp ağlar. Ali Rıza, gözlerini açtığında karşısında İhtiyar’ın sağ kolu olan Safir’i bulur. Safir, Ali Rıza’nın bacağına enjektörü batırıp ona Fuat, ölmeden önce onunla ne konuştuğunu sorar.

Ali Rıza, konuşmayınca da onu sevdikleri ve Halide’yle tehdit eder. İlacın etkisiyle Ali Rıza, Fuat’ın kasasında bir şey olduğunu onu görürse gerisinin çorap söküğü gibi geleceğini söylediğini söyler. Safir, Fuat’ın kasasındaki şeyi getirmesi için Ali Rıza’yı serbest bırakır.

Halide, polis sorgusunda Fuat’ı öldürmekle suçlanır. Ali Rıza, karakola gidip Halide’yi kurtarmak için Fuat’ı öldürdüğünü itiraf etmek ister. Tam itiraf edeceği sırada Halide, savcılıktan gelen emirle serbest bırakılır. Ali Rıza, Halide’ye evlenme teklif eder. Haşmet, kızının kararına artık karşı çıkamaz.

Halide’yi alan Ali Rıza, baş başa bir gün geçirmek için onu dağ evine götürür. İkili birlikte çok güzel bir gün geçirir. Ali Rıza, Fuat’ın kasasında bulduğu videoyu izleyince orada babasının adının geçtiğini görür. Oradaki adamı bulup Mehmet Emin’in kim olduğunu sorar. O da, onunla birlikte çalıştıklarını söyler.

Muzaffer, Rukiye’yle konuşmaya gider. Ona oğlum dediğinin emanet olduğunu hatırlatır. Tüm bunlardan habersiz Ali Rıza, yeni bir iş yeri açıp kardeşini ve eniştesini işin başına geçirir. Ali Rıza’nın İhtiyar’la tanışma zamanı gelir.

Arıza 21, Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Rıza İhtiyar’la Tanışıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Züleyha'dan Boşanmaya Karar Veriyor

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir Züleyha’dan Boşanmaya...

0
Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle 4 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Behice, köşeye sıkışınca...