Çarşamba, Mart 3, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 9. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ozan Cemre Aşkı Alevleniyor!

Alev Alev 9. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ozan Cemre Aşkı Alevleniyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Alev Alev, 9. yeni bölümüyle 7 ocak perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali, Çiçek’e onun nasıl göründüğünün değil önemli olanın kalbi olduğunu söyleyip ona sarılır. Cemre, Çelebi’nin türlü oyunlarla aldığı akli dengesi yerinde değildir raporunu iptal ettirebilmenin bir oyu olduğunu öğrenir. Geriye Çelebi’nin yıllar önce şiddet uyguladığı kadını bulup konuşturmak kalır. Ozan’la Cemre, o kadını bulmak için harekete geçer. Alev Alev 9. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ozan Cemre aşkı, alevleniyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ozan Cemre Aşkı Alevleniyor!

Alev Alev 9. bölüm 3. fragmanında; Cemre’nin, Çelebi ile mücadelesinde tek arka çıkan Ozan, ona inanıp onunla birlikte raporunu düzeltmek için elinden geleni yapıyor. Ozan, Cemre’den hoşlandığını anlatamasa da konuşmalarından belli ediyor. Cemre, Ozan’ın hisleri karşı boş olmadığını ima ediyor.

İşte Alev Alev 9. bölüm 3. fragmanı…

ALEV ALEV 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüya, Çelebi’nin tuzağından yaralı bir şekilde kurtulan Ömer’i bulur. Onu hastaneye yetiştirir. Yolda, kendisini bırakmamasını, daha ona kalbinin yerini göstereceğini söyler. Ömer, ameliyat olur. Çiçek, Rüya’yı arıyor ve onun İskender ile görüşmesi gerektiğini söyler. Ömer, Rüya’nın koşa koşa İskender’in yanına gitmesine bozulur. Hemen, tedavisini yarım bırakıp hastaneden çıkar.

Evine icra gelme durumuna gelen Ozan, tefecilerden para almak durumunda kalır. Cemre, akıl sağlığı yerinde raporunu alacağından emin iş aramaya başlar. Küçük bir restoranda çalışmaya başlar. Hatta ilk avansını bile alır. Cemre, ertesi gün raporun sonucunu almaya gittiğinde hayal kırıklığına uğrır. Heyet Cemre’ye, akıl sağlığı yerinde değildir raporu vermiştir.

Cemre, Çelebi’nin üzerine saldırır. O anların kayıtlarını alan Çelebi, Cemre’nin tüm haklarını yönetme sahip olur. Ömer, Rüya’nın İskender’le konuşmaya gitmesine bozulup onu tersler. Ozan’la konuştuktan sonra ona aşkını itiraf etmeye karar verir. Atlas’ın psikolojisi iyi değildir ve evde yangın çıkarır. Tomris torununu doktora gösterir ve onun yas tuttuğunu anlar.

Rüya’nın ricasını ret eden İskender’in yanına Çiçek gidar. Onun Şimal olduğunu sanan İskender, onun tehdidiyle polise kendisini yaralayanın Bülent olduğunu söyler. Bülent, hapse atılır. Ertesi gün, Atlas’ı annesinin mezarına götürür. Ali, onları Çiçek’in mezarında görünce hemen eve gider ve Şimay bildiği kişiden yüzünü açmasını söyler.

Karşısında Çiçek’i gören Ali, donup kalır. Çelebi ise, polislerle birlikte Cemre’nin evine gelir ve ondan ya akıl hastanesine yatmasını ya da kendisiyle eve gitmesini başka şansının olmadığını söyler.

Alev Alev 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemre’ye Raporu İptal Ettirmek İçin Ümit Işığı Doğuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Barış Baktaş Dizi Teklifini Reddeti

Oyuncu Barış Baktaş Netflix Dizi Teklifini Reddeti…

0
Genç yeteneklerden Barış Baktaş, ‘’Ceberruh’’ adlı korku filmi projesi ile vizyona girmek için gün sayarken dünyanın bir numaralı digital platformlarından Netflix 'den gelen teklife...
Poyraz Müziğe Resmen "Koş"uyor...

Poyraz Müziğe Resmen “Koş”uyor…

Powertürk TV kapandı mı?

Hazal Kaya: Çok mutlu oldum!