Ana SayfaDizilerAlev Alev 28. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Cemre İle Ozan Evleniyor!

İlgili Postlar

Alev Alev 28. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Cemre İle Ozan Evleniyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 28. bölümüyle 27 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ozan, çok ağır bir ameliyat geçirir. Hayati tehlikesi olan Ozan’a, İskender kan verir. Ömer ile İskender, iş birliği yapıp Çelebi’yi köşeye sıkıştırır. Çelebi, polislerin elinden kurtulur. Ancak Ömer’in eline düşer. Alev Alev 28. bölüm final fragmanı yayınlandı. Cemre ile Ozan, sonunda evleniyor.

Perşembe Dizileri 2020

Cemre İle Ozan Evleniyor!

Alev Alev 28. bölüm 1. final fragmanında; Seher, oğluyla Cemre’nin evlenmesine razı oluyor. İkili, Ozan iyileştikten sonra hemen nikah masasına oturuyor. Çelebi, hapishaneyi boşluyor. Çiçek, İskender’i sevdiğini anlıyor. Ama yinede, İskender’in cezasını çekmesi için onu ihbar ediyor.

İşte Alev Alev 28. bölüm 1. final fragmanı…

ALEV ALEV 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Ozan’ın vurulduğunu duyan Cemre, yoldan geri döner. Ağır yaralanan Ozan, hastaneye kaldırılır. Yolda, kalbi duran Ozan, tekrar hayata döner. Hemen ameliyata alınır. Tomris, Ozan’ın ameliyatına bizzat kendisi girer.

Seher’e, acı haber ulaşır. Hastanede Cemre’ye gören Seher, sinir krizleri geçirip, oğlunun başına gelenlerden onu sorumlu tutar. Cemre, ona hak verip hastaneden çıkar. Çelebi’nin kendisine ve kızına zarar vermesine korktuğu için önce, hastanenin güvenliğine sığınır.

Daha sonra emniyete gidip Korkut baş komiserden yardım ister. Oda, başvurusunun bir haftaya kadar anca sonuçlanacağını söyleyince Cemre, çareye emniyetin önüne oturmakta bulur. Onun kızıyla fotoğrafını çeken birisi sosyal medyaya yayar. Fotoğrafı gören kadınlar Cemre’ye destek olmak için emniyetin önüne akın eder.

Ömer, Ozan’ın intikamını almak için Çelebi’yi bulup öldürmek ister. Rüya, onun silah bulmaya çalıştığını duyup Korkut komiserden yardım ister. Ömer, İskender’i bulup onunla konuşur. İskender’de, abisinin onun kadar bulunmasını istediğini söyler ve onu bulmak için birlikte hareket ederler.

Çelebi, annesinin yanına gidip kaçmak için mücevherlerini ister. Mücevherleri alıp kaçmak için tekneye giderken İskender ile Ömer’i görür. Ömer ile İskender, Çelebi’nin peşine düşer. Hastaneden Ozan’ın kötü olduğu haberi gelince Ömer ile İskender, hastaneye gider.

Ozan’a kan lazım olur. İskender, Ozan’a kanını verip herkesin güvenini kazanır. İskender, annesinin abisini kaçırmak için yardım edeceğini anlayıp Korkut komiseri arar. Annesini ve abisini ihbar eder. Çelebi, tam yakalanmışken bir hamleyle yerdeki silahı alıp annesini rehin alarak polislerin elinden kurtulur.

Ancak, bindikleri arabanın şoför koltuğunda Ömer’i görünce şok olur. Ömer, Çelebi’yi alıp çöplüğe götürür. Daha sonra, silahını ona doğrultur.

Alev Alev 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ömer Çelebi’yi Vuracak Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler