Cuma, Haziran 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 27. Bölüm Ön İzleme Yayında! Gazetecilerin Sorusu Cemre'yi Sinirlendiriyor!

Alev Alev 27. Bölüm Ön İzleme Yayında! Gazetecilerin Sorusu Cemre’yi Sinirlendiriyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 27. yeni bölümüyle 20 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Cemre, kendisi yüzünden Ozan’ın ölümle pençeleştiği için çok üzülür. Ömer, Ozan’ın intikamını almak için Çelebi’nin peşine düşer. Alev Alev 27. bölüm ön izleme yayınlandı. Gazetecilerin sorusu Cemre’yi sinirlendiriyor.

Perşembe Dizileri 2020

Gazetecilerin Sorusu Cemre’yi Sinirlendiriyor!

Alev Alev 27. bölüm ön izlemesinde; Gazeteciler Cemre’ye, Çelebi’nin neden Ozan’ı vurduğunu soruyor. Bu soru karşısında Cemre, onların yüzünden vurduğunu, eğer kendisinin söylediklerini duymamazlıktan görmemezlikten geldikleri için bu durumda olduğunu söylüyor.

İşte Alev Alev 27. bölüm ön izlemesi…

ALEV ALEV 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Ozan’ın ölmediğini görünce geri döner. Eve gizlice girip para ve silah alır. Çiçek, İskender’e abisinin ölmemiş olacağını söyler. İskender, annesinin rahatlığına çok şaşırır ve annesine abisinin gerçekten ölüp ölmediğini sorar. Hülya, o tekneyi vakıf için kiraladığını söyleyip geçiştirir.

Çelebi, Güneş’i okulun önünde görüp ona seslenir. Güneş, babasının sesini tanır ve koşarak annesine babasını gördüğünü söyler. Cemre, hemen Ozan ile Ömer’i çağırıp Çelebi’nin yaşadığını söyler. İkili, Cemre’nin evinin önünde nöbet tutmaya başlar. Çelebi, kızını kaçırmak için fırsat kollar.

Gidip bir bidon benzinle Uzun’un evini yakar. Herkes oraya gidince de Cemre’nin evine girmeye çalışır. Çelebi’nin gitmekten vazgeçtiğini öğrenen Hülya, adamlarına oğlunu bulup getirmelerini ister. Yangından Uzun, yara almadan kurtulur. Çelebi, tam Cemre’nin evine girecekken annesinin adamları tarafından bayıltıp götürülür.

Hülya, oğlunu bir eve kapatıyor. Cemre’nin Çelebi’nin yaşadığına dair çektiği videolar çok izlenir. Hülya, kameraların karşısına geçip, yas tutmasına bile izin verilmediğini söyleyip numaradan bayılır. Ozan ile Ömer, Cemre’den uzaklara gideceğine dair bir açıklama yapmasını ister.

Çelebi, bunu duyar duymaz annesinden nereye gideceklerini öğrenmesini ister. Hülya, Çiçek’le İskender’in konuşmalarından Cemre’nin saat beşte otobüsle başka bir isimle gideceğini öğrenir ve oğluna söyler. Çelebi, terminale gider. Her yerin sivil polis kaynadığını duyunca kağıt toplayıcısı kılığına girip bir otobüsün bagajına saklanır.

Cemre, içi sıkılıp Ozan’ı arar. Ozan Cemre’yle konuşurken Çelebi’yi görür. Çelebi’nin kaçacak yeri kalmaz ve silahını Ozan’a doğrultur. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için koşar. Ancak Çelebi, silahını ateşleyip Ozan’ı göğsünden vurur.

Alev Alev 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Çelebi’yi Öldürmek İçin Harekete…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berk Cankat Kendisine Gelen Senaryoyu Okuyunca Çıldırdı

0
Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk kez ekranlarda izlediğimiz oyuncu Berk Cankat kendisine gelen senaryoyu okuyunca çıldırdı. Oyuncu tepkisini sosyal medya hesabından paylaştı....

Yalova’da Bülent Ersoy Şaşkınlığı

Şeyma Subaşı Bebeğini Kaybetti!