Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Çelebi'yi Öldürmek İçin Harekete...

Alev Alev 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Çelebi’yi Öldürmek İçin Harekete Geçiyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 27. yeni bölümüyle 20 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Güneş, okulun önünde babasını görür ve koşarak eve gelir. Cemre, Çelebi’nin ölmediğine inanır. Ömer ile Ozan, Çelebi’yi yakalamak için bir plan kurar. Çelebi, terminalde köşeye sıkışınca silahını çekip Ozan’ı vurur. Alev Alev 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ömer, Çelebi’yi öldürmek için harekete geçiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ömer Çelebi’yi Öldürmek İçin Harekete Geçiyor!

Alev Alev 27. bölüm 1. fragmanında; Ozan, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. Cemre, kendisi yüzünden Ozan’ın ölümle pençeleştiği için çok üzülüyor. Seher’in, korktuğu başına geliyor. Oğlunun vurulduğunu duyup hastaneye koşuyor. Ömer, Ozan’ın intikamını almak için Çelebi’nin peşine düşüyor.

İşte Alev Alev 27. bölüm 1. fragmanı…

ALEV ALEV 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Ozan’ın ölmediğini görünce geri döner. Eve gizlice girip para ve silah alır. Çiçek, İskender’e abisinin ölmemiş olacağını söyler. İskender, annesinin rahatlığına çok şaşırır ve annesine abisinin gerçekten ölüp ölmediğini sorar. Hülya, o tekneyi vakıf için kiraladığını söyleyip geçiştirir.

Çelebi, Güneş’i okulun önünde görüp ona seslenir. Güneş, babasının sesini tanır ve koşarak annesine babasını gördüğünü söyler. Cemre, hemen Ozan ile Ömer’i çağırıp Çelebi’nin yaşadığını söyler. İkili, Cemre’nin evinin önünde nöbet tutmaya başlar. Çelebi, kızını kaçırmak için fırsat kollar.

Gidip bir bidon benzinle Uzun’un evini yakar. Herkes oraya gidince de Cemre’nin evine girmeye çalışır. Çelebi’nin gitmekten vazgeçtiğini öğrenen Hülya, adamlarına oğlunu bulup getirmelerini ister. Yangından Uzun, yara almadan kurtulur. Çelebi, tam Cemre’nin evine girecekken annesinin adamları tarafından bayıltıp götürülür.

Hülya, oğlunu bir eve kapatıyor. Cemre’nin Çelebi’nin yaşadığına dair çektiği videolar çok izlenir. Hülya, kameraların karşısına geçip, yas tutmasına bile izin verilmediğini söyleyip numaradan bayılır. Ozan ile Ömer, Cemre’den uzaklara gideceğine dair bir açıklama yapmasını ister.

Çelebi, bunu duyar duymaz annesinden nereye gideceklerini öğrenmesini ister. Hülya, Çiçek’le İskender’in konuşmalarından Cemre’nin saat beşte otobüsle başka bir isimle gideceğini öğrenir ve oğluna söyler. Çelebi, terminale gider. Her yerin sivil polis kaynadığını duyunca kağıt toplayıcısı kılığına girip bir otobüsün bagajına saklanır.

Cemre, içi sıkılıp Ozan’ı arar. Ozan Cemre’yle konuşurken Çelebi’yi görür. Çelebi’nin kaçacak yeri kalmaz ve silahını Ozan’a doğrultur. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için koşar. Ancak Çelebi, silahını ateşleyip Ozan’ı göğsünden vurur.

Alev Alev Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...