Çarşamba, Haziran 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Alev Alev Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin son bölümünde; Güneş, okulun önünde babasını görür ve koşarak eve gelir. Cemre, Çelebi’nin ölmediğine inanır. Ömer ile Ozan, Çelebi’yi yakalamak için bir plan kurar. Çelebi, terminalde köşeye sıkışınca silahını çekip Ozan’ı vurur. Alev Alev dizisinin 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Perşembe Dizileri 2020

Alev Alev Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Alev Alev 27. bölümüyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizinin final yapmasına son iki bölüm kaldı. Bayramdan sonra son iki bölümüyle ekrana gelecek olan Alev Alev, final bölümünün çekimlerine devam ediyor. Dizinin 20 mayıs perşembe günü 27. bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

ALEV ALEV 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Ozan’ın ölmediğini görünce geri döner. Eve gizlice girip para ve silah alır. Çiçek, İskender’e abisinin ölmemiş olacağını söyler. İskender, annesinin rahatlığına çok şaşırır ve annesine abisinin gerçekten ölüp ölmediğini sorar. Hülya, o tekneyi vakıf için kiraladığını söyleyip geçiştirir.

Çelebi, Güneş’i okulun önünde görüp ona seslenir. Güneş, babasının sesini tanır ve koşarak annesine babasını gördüğünü söyler. Cemre, hemen Ozan ile Ömer’i çağırıp Çelebi’nin yaşadığını söyler. İkili, Cemre’nin evinin önünde nöbet tutmaya başlar. Çelebi, kızını kaçırmak için fırsat kollar.

Gidip bir bidon benzinle Uzun’un evini yakar. Herkes oraya gidince de Cemre’nin evine girmeye çalışır. Çelebi’nin gitmekten vazgeçtiğini öğrenen Hülya, adamlarına oğlunu bulup getirmelerini ister. Yangından Uzun, yara almadan kurtulur. Çelebi, tam Cemre’nin evine girecekken annesinin adamları tarafından bayıltıp götürülür.

Hülya, oğlunu bir eve kapatıyor. Cemre’nin Çelebi’nin yaşadığına dair çektiği videolar çok izlenir. Hülya, kameraların karşısına geçip, yas tutmasına bile izin verilmediğini söyleyip numaradan bayılır. Ozan ile Ömer, Cemre’den uzaklara gideceğine dair bir açıklama yapmasını ister.

Çelebi, bunu duyar duymaz annesinden nereye gideceklerini öğrenmesini ister. Hülya, Çiçek’le İskender’in konuşmalarından Cemre’nin saat beşte otobüsle başka bir isimle gideceğini öğrenir ve oğluna söyler. Çelebi, terminale gider. Her yerin sivil polis kaynadığını duyunca kağıt toplayıcısı kılığına girip bir otobüsün bagajına saklanır.

Cemre, içi sıkılıp Ozan’ı arar. Ozan Cemre’yle konuşurken Çelebi’yi görür. Çelebi’nin kaçacak yeri kalmaz ve silahını Ozan’a doğrultur. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için koşar. Ancak Çelebi, silahını ateşleyip Ozan’ı göğsünden vurur.

 Alev Alev Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Dizinin Final Tarihi Belli Oldu…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berna Tan ‘dan Düğünlerde Çıkan Şarkıcılara Gönderme

0
Düğünlerin aranan ismi Berna Tan geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında... Düğünlerin Aranan İsmi Oldum Yeni şarkısı "Evleneceğim" ile...