Ana SayfaDizilerAlev Alev 27. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüya Ömer'in Kötü Bir...

İlgili Postlar

Alev Alev 27. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Rüya Ömer’in Kötü Bir Şey Yapmasını Engelliyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 27. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Gazeteciler Cemre’ye, Çelebi’nin neden Ozan’ı vurduğunu sorar. Bu soru karşısında Cemre, onların yüzünden vurduğunu, eğer kendisinin söylediklerini duymamazlıktan görmemezlikten geldikleri için bu durumda olduğunu söyler. Alev Alev 27. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Rüya, Ömer’in kötü bir şey yapmasını engelliyor.

Perşembe Dizileri 2020

Rüya Ömer’in Kötü Bir Şey Yapmasını Engelliyor!

Alev Alev 27. bölüm 2. ön izlemesinde; Ömer, Ozan’ın intikamını almak için Çelebi’nin peşine düşüyor. Rüya, onun kötü bir şey yapmasından korktuğu için polisi arıyor. Ömer, bunu öğrenince Rüya’ya sitem ediyor. Rüya, Ozan’ın yaşayacağını ölmeyeceğini söyleyip Ömer’i teselli ediyor.

İşte Alev Alev 27. bölüm 2. ön izleme….

ALEV ALEV 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Ozan’ın ölmediğini görünce geri döner. Eve gizlice girip para ve silah alır. Çiçek, İskender’e abisinin ölmemiş olacağını söyler. İskender, annesinin rahatlığına çok şaşırır ve annesine abisinin gerçekten ölüp ölmediğini sorar. Hülya, o tekneyi vakıf için kiraladığını söyleyip geçiştirir.

Çelebi, Güneş’i okulun önünde görüp ona seslenir. Güneş, babasının sesini tanır ve koşarak annesine babasını gördüğünü söyler. Cemre, hemen Ozan ile Ömer’i çağırıp Çelebi’nin yaşadığını söyler. İkili, Cemre’nin evinin önünde nöbet tutmaya başlar. Çelebi, kızını kaçırmak için fırsat kollar.

Gidip bir bidon benzinle Uzun’un evini yakar. Herkes oraya gidince de Cemre’nin evine girmeye çalışır. Çelebi’nin gitmekten vazgeçtiğini öğrenen Hülya, adamlarına oğlunu bulup getirmelerini ister. Yangından Uzun, yara almadan kurtulur. Çelebi, tam Cemre’nin evine girecekken annesinin adamları tarafından bayıltıp götürülür.

Hülya, oğlunu bir eve kapatıyor. Cemre’nin Çelebi’nin yaşadığına dair çektiği videolar çok izlenir. Hülya, kameraların karşısına geçip, yas tutmasına bile izin verilmediğini söyleyip numaradan bayılır. Ozan ile Ömer, Cemre’den uzaklara gideceğine dair bir açıklama yapmasını ister.

Çelebi, bunu duyar duymaz annesinden nereye gideceklerini öğrenmesini ister. Hülya, Çiçek’le İskender’in konuşmalarından Cemre’nin saat beşte otobüsle başka bir isimle gideceğini öğrenir ve oğluna söyler. Çelebi, terminale gider. Her yerin sivil polis kaynadığını duyunca kağıt toplayıcısı kılığına girip bir otobüsün bagajına saklanır.

Cemre, içi sıkılıp Ozan’ı arar. Ozan Cemre’yle konuşurken Çelebi’yi görür. Çelebi’nin kaçacak yeri kalmaz ve silahını Ozan’a doğrultur. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için koşar. Ancak Çelebi, silahını ateşleyip Ozan’ı göğsünden vurur.

Alev Alev 27. Bölüm Ön İzleme Yayında! Gazetecilerin Sorusu Cemre’yi Sinirlendiriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler