Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 97. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha'dan Beklenmeyen Hamle Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova 97. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha’dan Beklenmeyen Hamle Geliyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 97. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Adana’dan İstanbul’a giden, bir yolcu uçağının düştüğü haberi gelir. Demir, büyük bir telaşla çocuklarını bulmaya çalışır. Züleyha, Demir’i terk edip gitti mi? Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Züleyha’dan beklenmeyen hamle geliyor.

Perşembe Dizileri 2020

Züleyha’dan Beklenmeyen Hamle Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm 2. fragmanında; Züleyha, Demir’in bu ihanetini kabullenemiyor. Şirketin yüzde yetmiş hissesini satmak için imza atıyor. Daha sonra Ümit’in karşısına çıkıp kendisinin hanım ağa olduğunu, her şeyi bildiğini söylüyor. Züleyha, Demir’i çiftliğe mi almıyor? Yoksa başına bir şey mi geliyor?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm 2. fragmanı….

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 96. BÖLÜM ÖZETİ!

Ümit, kendisine gelince ifade verir. İfadesinde, kendisini merdivenlerden itenin Demir olduğunu söyler. Demir, ölüme teşebbüs suçundan hapse atılır. Züleyha, Demir’in bunu yapmadığını, Fikret’in yaptığını düşünür.

Fikret’in kaldığı oteli öğrenen Züleyha, oraya gidip Fikret’i aldırır. Onu konuşturmak için elini kolunu bağlatır. Fikret’e silahını çekip, gerçekleri söylemesini ister. İplerinden kurtulan Fikret, Züleyha’nın elindeki silahı alıp oradan kaçar. Lütfiye, Fikret’i bulmak için Mersin’e gider.

Onu yolda görüp arabasına alır. Ondan Almanya’ya gitmesini ister. Olanları duyan Fikret, Ümit’i Demir’in itmediğini kendisinin düştüğünü söyler. Teyzesiyle birlikte Çukurova’ya dönüp karakolda ifade verir. Demir, Fikret’in verdiği ifade sayesinde kurtulur.

Çiftliği, soyguncular basar. Ne kadar mücevher ve para varsa alırlar. Sevda, silahını alıp adama doğrultur. O sırada Adnan, dışarı çıkar. Adam Adnan’ı rehin alıp oradan kaçmaya çalışır. Züleyha, son anda çiftliğe yetişir ve adamı vurup öldürür. Sevda ile Züleyha, soyguncunun cesedini alıp gömerler.

Daha sonra ahırda kitli olan çalışanları çıkarır. Züleyha, jandarmalara Fikret’in yaptığını düşündüğünü söyler. Demir, serbest kalıp çiftliğe dönünce oda, olanları Fikret’in yaptığını düşünür. Onu bulmak için yola çıkar. Müjgan Lütfiye’den, Fikret ile Ümit’in sevgili olduğunu öğrenir.

Önce Ümit’in yanına gidip ona, aşağılık bir kadın olduğunu söyler. Daha sonra Züleyha’yı arayıp buluşmak istediğini söyler. Züleyha, Müjgan’la buluşur. Müjgan ona, Ümit’in onun yuvasını yıkmasına müsaade etmemesini söyler. Züleyha, Müjgan’ın söylediklerine inanmaz.

Müjgan, Demir ile Ümit’in fotoğrafını Züleyha’ya göstermek zorunda kalıyor. Züleyha, fotoğrafı görünce şok oluyor. Demir’in ihanetini öğrenen Züleyha, ondan ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova 97. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha’nın Bindiği Uçak Düşüyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar Boşanıyor!

0
Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan ayrıldığı iddia edilmişti. Dizdar, ihanet iddiasına cevap verdi. İşte ünlü ismin şok eden ayrılık açıklaması.. Merve Dizdar...

Kibariye ‘nin Eşi Ali Küçükbalçık’tan Mutluluk Pozu

Demet Akalın ‘dan Hadise’ye Olay Gönderme